Wpis z mikrobloga

@lenovo99: najpiekniejsze czasy ale akurat ogladalem yoshiego i sam n---------m w ta gre pijac litr kawy od babci i jedzac kazdego dnia te same kurczaki w miedzyczasie po piwnicach opalając ziolo czy inne fajki. Teraz mam o wiele więcej a i tak mam mysli zeby ,,skonczyc ta gre ''
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lenovo99: BF3 dobry ale z dodatkami, nieraz włączam sobie BF3 lub BF4 aby wbić osiągnięcia jakimiś broniami na mapach z dlc
M249 forever w kanałach nouszahr
  • Odpowiedz
@lenovo99: wow, to już tyle lat... mam wrażenie, że od tego czasu grafika w grach nie poprawiła się już za bardzo, ale w sumie to dobrze, bo podoba mi się taka jaka jest. BF3 był/jest zajebisty, oprócz niego grałem jeszcze dużo w BFBC2, najlepsze granko snajperką bo jak cel był daleko, to trzeba było celować nad nim, a jeśli dodatkowo poruszał się w bok, to trzeba było doliczyć z sekundę
  • Odpowiedz
@ZdarzaSie: Ale te włączanie z poziomu przeglądarki to była głupota. Nie wiem kto to wymyślił, ale kogoś mocno poniosło. Przecież komunikacja przeglądarka <> gra była upośledzona xD Gra się uruchamiała za każdym razem, trwało to co najmniej kilka minut, a niech nie daj boże w trakcie zmieniła się mapa albo wszedł ktoś z miejscem VIP na twoje miejsce, gwarantowane włączenie się gdy przez dobre 5 minut. I to wszystko w
  • Odpowiedz