Wpis z mikrobloga

Przeanalizujmy to sobie jeszcze raz.
1. Prywatny przedsiębiorca finansuje ze swojej własnej kieszeni akcję prolife.
2. Zmasowany, hejterski atak z lewej strony na akcję prolife.
3. Lewica wylicza ile ten prywatny przedsiębiorca mógłby zrobić dobrego gdyby wydał te swoje własne zarobione pieniądze np. na obiady dla dzieci lub pomoc psychologiczną.

...po czym...
4. Lewica decyduje o stworzeniu identycznej akcji, by kupić takie same billboardy i zalepić nimi całą Polskę. Oczywiście z cudzych, wyżebranych pieniędzy.

K##rwa, czy jest coś bardziej durnego i głupszego od pomysłów lewactwa?

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
badurka - Przeanalizujmy to sobie jeszcze raz.
1. Prywatny przedsiębiorca finansuje ...

źródło: comment_16166074482kukzvASOzTQvPBJw7vPAu.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i to jest właśnie problem lewicy, zaglądanie do cudzych kieszeni. Co cię obchodzi co ten chłop chce zrobić ze swoimi pieniędzmi?


@badurka:

ty jesteś p^%y? koleś wyrzucił 5mln złotych na jakąś kampanię która obchodzi jedynie katoli i szurów

mam ci zdjęcia przypomnieć z protestów przeciwko wyrokowi trybunału?
  • Odpowiedz
@badurka: Mogę się mylić, popraw mnie jeśli tak, ale wydaje mi się, że tej mitycznej lewicy nie chodzi o sam fakt, że ktoś p----------a swój hajs na płodzimierza, ale chodzi o wytknięcie pro liferom tego co zawsze, czyli że cała ta ich troska o życie sprowadza się do walki o płody. W tym przypadku ta walka odbywa sie przez billboardy. Za tym nie idzie hajs wydawany na dzieci, które już
  • Odpowiedz
@Kenteris: Powiem ci tak, sama gardzę pisem i to bardzo. Chyba nawet bardziej niż lewicą. Ale w tym konkretnym przypadku irytuje mnie postawa lewicy - najpierw hejtowali, szczuli, wyśmiewali, a teraz robią to samo. Stąd ten wpis.
  • Odpowiedz
@badurka: a ja dalej uważam, że ta cała "lewica" nie ma żadnego moralnego zobowiązania by troszczyć się o dzieci. Bardziej obciąża to sumienie prawicy - żeby wydawać kasę na nic nie warte billboardy zamiast pomóc tym, którzy już się narodzili i potrzebują pomocy. No i należy pamiętać, że lewica to nie jest jakiś jeden spójny organizm i można łatwo sobie wyobrazić, że ci, którzy hejtowali płodobillboardy to nie są te
  • Odpowiedz
@Kenteris: a ja uważam że wszyscy jesteśmy zobowiązani do troszczenia się o dzieci, bo to w końcu bezbronne istoty... "wszystkie dzieci nasze są ʕʔ"

  • Odpowiedz
@badurka: No to szanuję. I oczywiście fajnie jakby każdy w miare możliwości próbował osłodzić los biednych, chorych dzieci, ale wiadomo, że nie można tego od nikogo wymagać. Nawet od konserwek. Ale dopiero w ich przypadku powstaje pewien dysonans moralny, gdy otwarcie zaczynasz głosić szlachetne hasla typu "pro life", a nie idzie za tym żadne wymierne wsparcie. Bo pięknymi haslami, ani ładnymi billboardami nie nakarmisz głodnych dzieci, ani nie sfinansujesz ich
  • Odpowiedz
@badurka I chcesz mi powiedzieć, że gość wydał pewnie kilkukrotnie więcej kasy na zasranie całej Polski tymi śmiesznymi plakatami, niż na promocję własnej firmy XD?
Mało przedsiębiorcze zachowanie, jak na laureata nagrody Forbes.
  • Odpowiedz