Wpis z mikrobloga

Przeanalizujmy to sobie jeszcze raz.
1. Prywatny przedsiębiorca finansuje ze swojej własnej kieszeni akcję prolife.
2. Zmasowany, hejterski atak z lewej strony na akcję prolife.
3. Lewica wylicza ile ten prywatny przedsiębiorca mógłby zrobić dobrego gdyby wydał te swoje własne zarobione pieniądze np. na obiady dla dzieci lub pomoc psychologiczną.

...po czym...
4. Lewica decyduje o stworzeniu identycznej akcji, by kupić takie same billboardy i zalepić nimi całą Polskę. Oczywiście z cudzych, wyżebranych pieniędzy.

K##rwa, czy jest coś bardziej durnego i głupszego od pomysłów lewactwa?

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
badurka - Przeanalizujmy to sobie jeszcze raz.
1. Prywatny przedsiębiorca finansuje ...

źródło: comment_16166074482kukzvASOzTQvPBJw7vPAu.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@badurka: własnie widziałem przed chwilą na instagramie xDD najlepsze że teraz lewaki to wszędzie udostępaniają
Przecież one są w porządku, bo chłopiec ma kolorową torbe!
  • Odpowiedz
No ale po cholerę wydawać kasę na akcję którą większość i tak ma w dpie? Gdyby polacy byli tacy zajebiście pro life to by nie chcieli rozerwać kaczora na strzępy w listopadzie
  • Odpowiedz
przecież to nie były byle jakie protesty, ale ludzi było na ulicach warszawy jak bydła blokującego drogę xD sam chodziłem ze smartfonem i uwieczniałem, ruch aut niemożliwy bo ludzi jak mrówków
  • Odpowiedz
@fajnytaki299: @maad: @sawapawa: ja wiem, że dla niektórych (szczególnie lewej strony) wpisanie frazy "kto stoi za akcją kochajcie się mamo i tato" w google jest ponad ich możliwości, dlatego wrzucam link:

Na jej czele stoi właściciel firmy EKO-OKNA Mariusz Kłosek, którego nazwisko można znaleźć w tegorocznym zestawieniu najbogatszych Polaków magazynu „Forbes”.


https://www.wprost.pl/kraj/10429713/kochajcie-sie-mamo-i-tato-kto-za-tym-stoi-ile-kosztowaly-plakaty.html
  • Odpowiedz
@badurka: Ja wiem kto stoi za tą akcją. Chodzi mi o źródła które wskazują, że te wszystkie podpunkty to opinia i decyzje Lewicy, a nie losowych osób z poglądami lewicowymi. Takie wrzucanie wszystkich do jednego wora nie ma sensu niezależnie czy stoi z lewej czy z prawej strony
  • Odpowiedz
@maad: ja wiem że to jest nie fair wrzucanie wszystkiego do jednego wora, ale to właśnie robi tutaj neuropa. Jednak co do tego konkretnego przypadku, użycie słowa lewica jest raczej odpowiednie, gdyż za tą akcją stoją lewicowe fundacje i grupy LGBT, jak np. miłość nie wyklucza czy stonewall.
  • Odpowiedz
  • 6
ja wiem, że dla niektórych (szczególnie lewej strony) wpisanie frazy "kto stoi za akcją kochajcie się mamo i tato" w google jest ponad ich możliwości, dlatego wrzucam link:


@badurka Pokaż nam kto to zasponsorował, a nie kto stoi na czele fundacji zlecającej, bo to o to był czyniony największy zarzut - że robi to PiS z naszych pieniędzy tak jak w przypadku Polskiej Fundacji Narodowej gdy trzeba było wysmarować kraj plakatami
  • Odpowiedz