Wpis z mikrobloga

@kasin: nawet terenówką nie przejedziesz, jak tak patrze na zdjęcie to niby wygląda, że na siłę da radę, ale uwierz, na żywca nie przejedzie tam nic oprócz traktorów, koleiny głębokie po kolana, błoto wszędzie, no way my man!

Szkoda, że pierwszej drogi, z której zawróciłam, nie zrobiłam foty - tam to nawet w traktory bym wątpiła :D
@gram_w_mahjonga: Typowy szlak rowerowy w Polsce. Jak mi apka wyznacza trasę przez szlak rowerowy w lesie, to wiem że będzie się działo. Mam wrażenie, że kiedy gminy są "zmuszone" wytypować jakąś drogę na szlak rowerowy to wybierają najgorszą jaką mają, uzasadniając to pewnie tym, że tam jest na pewno bezpiecznie bo jest znikomy ruch samochodowy :)
@dybligliniaczek: Najbliższy pewny las bez takich przeszkód - muszę tam przejechać przez pół miasta kilka km, a dookoła swojej wioski mam lasy - a tam #!$%@? takie niespodzianki! Czasem nie mam czasu na dłuższą przejażdżkę, ot, mogę się urwać na półtorej godzinki i tam są takie dwa szlaki w sam raz na takie kółeczko, a tu zonk. :/