Wpis z mikrobloga

Wielką przewagą Friza na polskim yt jest też to, że tak na prawdę obecnie nie ma praktycznie żadnej realnej konkurencji, która mogłaby "zabrać" mu widzów.
Abstra upada, TeamX jest tak nijaki, że nawet nie chce się ich hejtować, Blowek czy Rezi szczyt popularności mają dawno za sobą, a nowych twarzy, które mógłby coś namieszać na YT nie widać.
Friz i jego ekipa mają wręcz monopol i dopóki im się nie znudzi to będą trzepać gruby hajs na yt.
#friz
  • 18
@jonni: oho, ale się zesrałeś bo śmiałem wyrazić swoje zdanie. Nie obserwuję tego, widziałem we wszystkich wpisach. No i nie będziesz mi mówił czy mogę komentować czy nie, masz 5 lat że zesrałeś się tak bo ktoś ma inne zdanie? xD Zablokuj mnie i oglądaj dalej gówno, widać że już nim przesiąknąłeś.
@jonni: leć dalej zapychaj sobie głowę gównem od frizów, srizów czy innych blowków. Super rozrywka oglądać jakieś badziewie typu "Zatankowałem 100 razy za 1 zł na tej samej stacji". Comedy genius xD Elita portalu xD

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szyme1: oho, musiałeś pół mojego profilu przekopać żeby to znaleźć? xD wracaj do friza, a jutro na lekcje nie zaspij xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szyme1: gorsze szambo? Oglądanie programu w TVP który dodatkowo jest bardzo popularny wśród wykopków porównujesz do bezbekow trzepiących hajs na takich dzbanach jak Ty wypuszczając co kilka dni nowy "super" film w którym udają takich ąę i robiących #!$%@? challange? xD weź lepiej się za naukę xD
@Szyme1: no nie wiem, mysle ze jak czlowiek ktory jest dorosly chce poogladac cos odmozdzajacego to wlaczy rolnik szuka zony, zlomowisko i tego typu gowna, a nie filmiki na YT dla 10letnich dzieci xD. Rozumiem sledzic poczyniania friza bo z biznesowego punktu widzenia gosc jest fenomenem, ale tak zupelnie serio dla rozrywki to ogladac to jak ogladac teletubisie
@yahoomlody: Zdajesz sobie sprawę, że każdy dorosły jest inny i każdy traktuje jako rozrywkę coś innego i nie ma ogólnie przyjętego szablonu co ktoś musi oglądać żeby być "dorosły"?

@Rst00: "dodatkowo jest bardzo popularny wśród wykopków" sam podsumowałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

trzepiących hajs na takich dzbanach jak Ty - nie oglądam tego już dość długi czas więc atak raczej nie w moją stronę, ale na
@Szyme1: no już widzę jak dorosły, posiadający rodzinę ogląda gówno-content dla 10 latków o tym którym dzisiaj rodzajem warzywa jestem xD Ludzie tak samo mogą oglądać patostreamy i nikt im tego nie zabrania, tak samo jak mi nikt nie zabroni powiedzieć że to ściek i mogę sobie kręcić z tego bekę xD

Tak jak wyżej, friz może biznesmenem jest dobrym i tylko z tego punktu widzenia jest to dobre, ale jak