Wpis z mikrobloga

Zawsze śmieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (tak, na stronach lewicowo-liberalnych jest podobna hipokryzja i podwójne standardy).

Komentarze na portalu wPolityce pod artykułem, o skazaniu twórcy strony AntyKomor:

Duże brawa P. Frycz.Z tym obywatelem tylko tak trzeba....działać..!!Trzymam kciuki...!!

Komoruski do wora i do jeziora. Gdzie jest Cyba?!

Czy ktoś zastanowił się ,jaka została wymierzona kara P.Robertowi?Kara rodem z bolszewickiej rosji!Tam właśnie "wrogowie ludu"byli skazywani na "prace społeczne".Wyrok sądu pokazuje nam wyraźnie jakie jest polskie sądownictwo!Brrrr!ale ci sami "sędziowie" jak zmienią się czasy skażą na takie same "prace społeczne" naszego żyrandola,za...brak szacunku do języka polskiego!I to jest "bul"polskich "sędziów!


A tutaj komentarze na portalu wPolityce pod artykułem, że Żulczyk ma pozew za nazwanie Dudy debilem:

Ten gryzipiór powinien dostać co najmniej 7 lat odsiadki plus pozbawienie całego majątku na rzecz Skarbu Państwa. Wszystko jedno kto jest prezydentem, ale publiczna obraza powinna zawsze mocno boleć.

Ukarać i to szybko

Wystarczyłoby tego gościa skazać na karę chłosty. Zamiast trzy lata wlepić mu 30 batów na goły tyłek, a rozum szybko wróci na swoje miejsce, o ile tam był. Tanio, szybko i skutecznie.


xD

#bekazpisu #wpolityce #bekazpodludzi #heheszki #podwojnestandardy #andrzejduda
  • 4
w ogóle porównywanie aktualnej sytuacji do antykomora xD

Przypominam, że Żulczyk nazwał Dudę debilem. Grożą mu 3 lata.

Na antykomorze była gra flashowa w której się strzela do urzędującego prezydenta. Koleś dostał 40 godzin prac społecznych.


@Majk_: no wiem, że antykomor był ostrzejszy. Pokazuję tylko zmianę percepcji oskarżenia "o obrazę głowy państwa" w zależności od tego z jakiego ugrupowania politycznego owa głowa państwa jest.