Wpis z mikrobloga

Janusz Korwin-Mikke o pedofilii (źródło):

[...] na ile lat do więzienia chce Pan wsadzać pedofilów?

A dlaczego do więzienia? Nie rozumiem. Co to w ogóle jest pedofil? Jestem przerażony tym całym hałasem przeciwko pedofilom i twierdzę, że jest to akcja, która ma na celu rozbicie rodziny. Co innego gwałt, kazirodztwo – które jest karalne i powinno być karalne. Natomiast „macanka”? Znam kobietę, z którą utrzymywałem intymne stosunki, i ta kobieta powiedziała mi, że w dzieciństwie była molestowana przez ojczyma. Miałem ok. 200 kobiet w swoim życiu i mając porównanie mogę Pana zapewnić, że ta kobieta jest całkowicie normalna. A gdyby jej ojczyma wsadzono do więzienia, to ona byłaby napiętnowana przez całe życie, ona miałaby skrzywione życie. Państwo nie powinno się wtrącać w pedofilię. Wtedy wyrządzamy im znacznie większą szkodę, jeżeli się wtrącamy.


A kto powinien się wtrącać?

Nikt!


Czyli powinno to zostawać na uboczu, gdzieś schowane i nigdy nie odkrywane?

To powinno zostawać w rodzinie.

#korwin #konfederacja #cytatywielkichludzi #neuropa #4konserwy
Pobierz
źródło: comment_1616590016hIVE1r8Yu2j67ZtllRHaCg.jpg
  • 15
@PolskaPrawica ja nie mówie o tym kiedy jego partia dostała poparcie tylko o tym że działa na scenie politycznej od lat 80tych albo i jeszcze dłużej a to że sobie partie założył to już inna sprawa, jest jednym z bardziej znanych polskich polityków więc jaki no name?