Wpis z mikrobloga

Kapitalizm w prawackich głowach:
- nieograniczone możliwości
- szansa na awans
- wolność

Kapitalizm w rzeczywistości:
- patodeweloperka Januszy budujących "mikrokawalerki" w piwnicach
- obozy pracy typu amazon mające czlowieka pod totalnym nadzorem 10 godzin dziennie
- 1% najbogatszych posiadający ponad 90% bogactwa

Zawsze beka z ludzi co im życie leci na #!$%@? za 3k i simpują do kapitalizmu, bo wierzą, że w przyszłości dojdą do fortuny XD

#polityka #gospodarka #bekazprawakow #antykapitalizm
  • 87
  • Odpowiedz
@imajoke: bo tylko w kapitalizmie możesz jak ja przejść od wypłaty 800 pln do 22k w ciągu 14 lat. Albo historia mojego znajomego, był bezdomnym w 2003 przez ok rok (głównie bukmacherka i później alko) teraz ma firmę zatrudniająca 300 osób. To ze na takie dwa przykłady masz 20 ludzi rypiacych na czarno na magazynie u Janusza...trudno
  • Odpowiedz
- obozy pracy typu amazon mające czlowieka pod totalnym nadzorem 10 godzin dziennie


@imajoke: Z tym że amazon to jeden z lepszych obozów pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@imajoke:

Zawsze beka z ludzi co im życie leci na #!$%@? za 3k i simpują do kapitalizmu, bo wierzą, że w przyszłości dojdą do fortuny XD


Zawsze beka z podludzi, którzy max co wyciągają to 3k i myślą, że cała reszta jest tak samo biedna i nieudolna jak oni sami.

#bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@imajoke:
- obozy pracy typu amazon mające czlowieka pod totalnym nadzorem 10 godzin dziennie

Zawsze beka z lewaków narzekających na Amazon. Cały rok narzekanie na tą korporację a potem przychodzi Black Friday czy inna promocja i słyszę ile to paczek z Amazona do nich naprzychodziło bo tak tanio xD. Pół domu wymienili w Amazonie a potem jest ryk czemu Amazon ma tak dużo pieniędzy hurr durr xD
Tommy__ - @imajoke: 
- obozy pracy typu amazon mające czlowieka pod totalnym nadzore...

źródło: comment_1616570132Bq9iqzq4MGPCdZaYlQAnTy.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@imajoke: Ale lewica na całym świecie narzeka na Amazon a wśród młodych ludzi zamawianie z niemieckiego Amazona, który bez przypału przywozi paczki do Polski (często nawet wysłane z Polski) jest czymś normalnym
  • Odpowiedz
  • 10
@imajoke XD pracowałeś w Amazonie że tak gadasz czy czytasz opinie leniuszkow z sieci którym się nie chce robić? Bo ja pracowałem tam.
Kapitalizm w praktyce w Amazonie jest taki, że nawet Ci kursy zawodowe opłacą po których zmienisz pracę. Darmowe posiłki i dojazdy. Nawet nie wiem czy studiów Ci nie opłacą.
10h? Ale przez 4 dni. O dla socjaluszkow już 40h tygodniowo to za dużo
  • Odpowiedz
1% najbogatszych to nie milioner, to tylko 22k brutto na miesiąc


@kiboq: co? xD ty wiesz że świat jest trochę większy niż polska i 22k jest bardzo daleko od 10%, a co dopiero 1%?
  • Odpowiedz