Wpis z mikrobloga

@Rampo: Rozbieram stary sprzęt rtv, agd z domu, pracuje z kablami, to samych ścinek, akumulatorów, kabli, się nie raz nazbiera. Do tego trochę z gospodarstwa. Puszki segreguje po konserwach co ojciec je, albo po karmie do psa. I raz na pół roku się nazbiera jakaś premia. Na budowie jak jestem i widzę że leży to też do busa, raz znalazłem taki stary grzejnik elektryczny co ważył z 150kg, myślałem że się
@TrzyGwiazdkiNaPagonie no tak bywa ja sobie tak czasami jak ide na spacer to puszki sobie pozbieram raz ją zgniotłem a z niej "wyplyneła" jaszczurka ehh... Nie powiem zostawiło to trwały znak na psychice. ale coś się w tej polsce dzieje nie dobrego wszystko w górę idzie np. Styropian z 150zł za m2 już 250zł ehh...
@Rampo: Wszędzie, półprodukty do produkcji styro i izolacji są dwukrotnie a nawet trzy krotnie droższe. Do tego część fabryk produkujących kable, styro ogranicza produkcje, bo się boją że bańka jebnie. Ale prawda, często jak jadę przez większe miasto to widać normalnie ubranych ludzi grzebiących po śmietnikach.
@Rampo trochę jak żul, ale jak byłem mały to z tatą zbierałem po lokalnych magach puszki po tanim piwie. Matka zawsze sie na nas darła, że żule tak robią. Teraz żule piją z puszek, których nie opłaca sie zbierać