Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zaczynam co raz poważniej rozmyślać etap przełomowy w moim życiu i spełnieniu gdzieś od zawsze mojego małego marzenia jakim było nagranie własnego filmu gatunku kryminalnego. Póki co nie chce za dużo zdradzać, ale sam koncept opierałby się na seryjnym mordercy, chciałbym wykreować postać wręcz szaleńca, coś bliżej przypominającego słynnego Jokera. Na każdym miejscu zbrodni (przykładowo załóżmy, że będzie to dom), będzie zostawiał po sobie ślad w postaci puszczonej muzyki, w tym różnych utworów (piosenką nad którą myślałem i mi pasuje jest przykładowo Dead Or Alive - You Spin Me Round (Like a Record) (Official Video), dokładnie kadr od 1:00, gdzie ci gości się kręcą), moim zdaniem nadawałoby to jednocześnie grozy, ale i tez obraz prześmiewczy, próba pokazania „gry z policją”. Wizualizacja w mojej głowie tej sceny bez wgłębiania się w szczegóły wyglądałaby tak – policjanci koniec końców dostają się do mieszkania ofiary, odnajdują ją wiszącą, kręcącą się przykładowo na wiatraku który jest przeczepiony do sufitu i w tle ta muzyka z kadrem na 1:00, moim zdaniem mogło by to być coś mocnego – jak sądzicie, dobrze zrealizowane ma szansę to wypalić? Oczywiście utwory by się zmieniały z każdym następnym zabójstwem, chciałbym stworzyć „grę”, zagadkę która będzie miała większe dno, z każdym kolejnym morderstwem okrucieństwo by wchodziło na wyższy poziom, wszystko ze sobą połączone w spójną całość, coś co na koniec filmu u większości widzów wytworzy jeden wielki mindfuck.

#filmy #film #kryminal #ogladajzwykopem #kryminaly #thriller #pytaniedoeksperta #ankieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6059d10601f7d2000aaf9b38
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

Dobry pomysł na zarys fabuły?

  • Tak 36.4% (8)
  • Nie 63.6% (14)

Oddanych głosów: 22

  • 1
  • Odpowiedz