Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wam jedno by wyjść z przegrywu trzeba na serio sobie zrobić odwyk od waszych uzależnień, a szczególnie od wykopu lub przynajmniej od tagów #przegryw i #blackpill

Tam nikt nie znajdzie żadnej pomocy, a tylko sobie zryje banie teoriami pseudoekspertów od psychologii ewolucyjnej i ich nadinterpretacji czegokolwiek co znajdą na ten temat.
Portale randkowe to jeden wielki śmietnik mający za zadanie żerować na naiwnych i nieatrakcyjnych.
Człowiek ma się tam zareklamować jak towar w sklepie (tym jesteś według twórców tego syfu - towarem), więc oczywistym jest to, że jak nie jesteś bogaty, przystojny i wysoki to nie masz powodzenia. Zwłaszcza, że atencja u kobiet jest tam na wysokim poziomie i są nadmiernie adorowane co z resztą udowodniliście.

Jednak ja nie o tym. Powodem, że przestałem obserwować te tagi jest fakt, że wśród użytkowników zacząłem obserwować dziwne skłonności, a dokładnie:
- nadmierne zainteresowanie męską urodą
- walenie do tzw. ,,trapów"
- podszywanie się pod kobiety na forach
- kontynuowanie rozmowy nawet, gdy otrzymało się tzw. dick picka od obcego faceta
- dorosłe chłopy, a oglądają jakieś głupoty na jakimś tiktoku dla nastolatek i jeszcze się tym przejmują
- czerpanie radości z podbojów miłosnych jakiegoś wyimaginowanego ,,Oskarka Deweloperskiego"
- przymierzacie w tajemnicy sukienki
- wyzywacie innych od kukoldów, a wszyscy dobrze wiedzą co robicie po nocach. Oglądacie jak obcy facet uprawia stosunek płciowy z waszą boginią
- wyzywacie kobiety, a sami jesteście fanami kobiecej dominacji
- większość użytkowników tagu #przegryw i #blackpill to zwykli #spermiarzalert patrząc na teksty typu ,,hciaubym takom jólke" itp..

Ludzie tego co piszecie czasam nie da się czytać.
Jesteście tak zniszczeni przez erotykę, że nawet nie widzicie jak żałośni jesteście. Z jednej strony marzycie o dziewczynie, a z drugiej podniecacie się szczęką jakieś grafiki GigaChada, który nawet nie istnieje. Co gorsze jesteście w stanie się zauroczyć w jakimś prettymanie w sukience.

Ludzie ja też nie mam dziewczyny jestem prawiczkiem, nawet się nie całowałem, ale wy zamiast się ogarnąć, zrobić coś innego niż siedzenie na wykopie lub na jakiś przegrywowych komunikatorach nic nie robicie. Waszą jedyną pasją jest siedzenie na jakiś babskich social mediach, podziwianie męskiej urody, picie energetyków i alkoholu. Nie mówiąc już o uzależnieniu od autoerotyzmu i oglądania udawanych stosunków płciowych.

Brawo!!! W ten sposób na pewno staniecie się lepszymi ludźmi i udowodnicie normikom, że są od was gorsi, a wy to ci lepsi, oświeceni, mądrzejsi...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6059c09b01f7d2000aaf9b2a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 46
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: MEEE, #blackpill jest ZŁY, bo pokazuje prawdę jakiej nie chce przyswoić, wolę żyć w świecie gdzie bajki Disneya i Hollywood są wyznacznikiem postrzegania relacji międzyludzkim meeeee.

Wypie__aj, ale nie zdziw się gdy Chad będzie orał twoją dziewczynę we wszystkie otwory, później zasadzi ci high-kicka w lewe jądro, a na sam koniec zostaniesz oskarżony o gwałt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale w Tobie wyparcie zadziałało xD zresztą kto Cię tu trzyma? Wyjdź do ludzi, idź pobiegać czy coś xD

Also ten wpis ujawnił jeden bardzo ciekawy szczegół. Mianowicie geje są tolerowani przez różowe jako beciaki, króre nie chcą od nich segzu, ale tak naprawdę różowe gardzą gejami. Uważają słowo gej za obraźliwe. XD kryptogejami można nazywać sobie inceli bo to i to w świadomości różowych to nie są prawdziwi mężczyźni
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: masz dalej wpływ na swoje życie, ale jest to po prostu trudniejsze, olej portale randkowe, rób lookmaxxing, moneymaxxing, charactermaxxing i nie nastawiaj się na szybkie efekty, a raczej będziesz zbierał owoce swojej pracy w okolicach 30-stki (może i szybciej ale to już kwestia farta)

warunek minimalny - średni wzrost, przeciętna gęba
  • Odpowiedz