Wpis z mikrobloga

Ehhh polscy przedsiębiorcy to są leszcze.

Trochę im biznesy pozamykano i marudzą, protestują, otwierają się na lewo.

A tymczasem porządna polska - PAŃSTWOWA - firma sama z siebie rok temu zamknęła sklep i ma #!$%@?. Nie nie muszą, nigdzie im się nie spieszy, niby by mogli otworzyć, ale nie wiadomo czy wirus nie przyjdzie i nie kupi sobie pistoletu. A taki wirus z pistoletem to już całkiem nie do zatrzymania XD

Rozumiecie - firma rok temu "do odwołania" zamknęła sama z siebie swój sklep. Dla kontrastu wyniki finansowe:

PGZ odnotowała w zeszłym roku stratę na kwotę ponad 1,26 mld zł,


No i tak się wspaniale zarządza mieniem "państwowym" XD

#neuropa #bron #4konserwy #covid19
RageKageDwa - Ehhh polscy przedsiębiorcy to są leszcze.

Trochę im biznesy pozamyka...

źródło: comment_1616497402yXE0unzkUNGeXC4R4SEuHs.jpg

Pobierz
  • 15
@RageKageDwa: też mnie to denerwuje. Chcę u niech kupić Mossberga Mavericka bo mają najtaniej w Warszawie i okolicach i właśnie raz na jakiś czas sobie wchodzę do nich na stronę żeby zobaczyć czy działają i oczywiście dupa blada. Od roku.
@Beneqzor mam automat doruk eternal competition teraz brałbym jeszcze eternal gladiator, wymienne czoki, podcięty port ładowania, możliwość dokupienia przedłużki magazynka, szyna 11 na górze można zamontować kolimator i możliwość dokupienia innej kolby. Jeśli chcesz wydać bliżej 1000 to sdm albo jakiś turek grunt żeby miał wymienne czoki
@RageKageDwa: przeciez handel detaliczny to malutki procent ich dochodu. Raz jak bylem u nich to widzialem ladnie spakowane w torby 5 sztuk MG5. Cywil tego nie kupi, a i zobacz sobie ile to kosztuje:) Oni ciagle działają. Nie sprzedają tylko cywilom.
@roszek: nie no spoczko, ale w takim wypadku po co im detaliczny sklep, który nie działa?

Nie chodzi mi o to, że koniecznie muszą sprzedawać cywilom w detalu. Chodzi mi o to jak się zarządza publicznymi pieniędzmi - to jest firma państwowa i to "za nasze" taka impreza, Najpierw ktoś wydaje hajs na stworzenie sklepu detalicznego, a później sam z siebie go zamyka "do odwołania" bo "wirus".

Ja rozumiem, że detal