Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Elements: mam wersję 160KM z 6 biegowym manualem. Troszkę mi oleju konsumuje 1l/10000km ale tak, to nie narzekam. Nowsza generacja 180KM podobno już jest pozbawiona wad pierścieni tłokowych. Ja na Twoim miejscu brał, jak Paris zasiłek
  • Odpowiedz
@Ketonowy: 6.5 na trasie to mi palił golf 2 z 1990r, z silnikiem 1.8 na jednopunktowym wtrysku paliwa... :D

No ale tez nie ma co jojczyć na producentów, oni muszą się dostosować do norm aby móc sprzedawać auta na terytorium europy. I tak było od zawsze poczynając od katalizatorów.
Teraz jest taki absurd że bez zrobienia silnika który w jakiś warunkach wyrzuci mało co2 nic by z tego nie było,
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol uu no Civic VIII się albo podoba, albo nie, raczej nie ma nic po środku, ale moim zdaniem wygląd to jedna z większych zalet tego auta. Jakby postawić teraz, inne hatchbacki powiedzmy z rocznika 2008 r obok siebie, to jak dla mnie wygrywa ciekawym wyglądem w środku to wygląda lepiej niż nie wiem, nowe skody. ale fakt, kosmiczny wygląd wielu osobom się nie podoba. W ogóle ciekawe auto bo z
  • Odpowiedz