Wpis z mikrobloga

#szczecin #multimedia #vectra #afera
Cześć! Czy ktokolwiek z was lub waszych znajomych miał też problem z multimedią? Podczas przejścia z multimedii do Vectry (ta sama spółka) monter zaj...ł mi modemy mówiąc że to standardowa procedura i on to zwraca do BOK na Witkiewicza. Wszystko brzmi ok, ale po miesiącu multimedia wystawiła mi wezwanie do zapłaty za niezwrócony sprzęt i groźbę, że sprawa zostanie skierowana do windykacji.

Do BOK nie da się dodzwonić, a mimo że powinni być czynni do 17/18 to ciągle wisi kartka mówiąca, że dnia dzisiejszego punkt czynny do godziny 14.

Sprawa toczy się już dwa miesiące. Dziś zrobili mi wielką łachę i napisali że znaleźli jeden z modemów. Skoro kur.... jeden się znalazł to przecież drugi też powinien.

Multimedia to brak profesjonalizmu i totalne pajace wśród załogi.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@stefan_pmp najlepsze, że pomimo tej kartki "czynne do 14:00" pracownicy siedzą na zapleczu tak długo jak w teorii czynny jest ten punkt. Nie zdziwię się, że to samowolka i "góra" nic o tym nie wie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@prezes224: ten punkt na Witkiewicza to rak - szczyt niekompetencji i amatorszczyzny. Od kilku lat załatwiam wszystko przez konsultanta na infolinii i wszystkim też taką opcję polecam. Skoro znaleziono jeden to drugi też powinien być. Pisz kwity, dzwoń, składaj reklamację
  • Odpowiedz
  • 0
@ruffio to było dawno, więc sam już zapomniałem, ale ja miałem od nich tylko jeden modem. Więc to już zupełny skandal że im się skądś uwaliło, że miałem dwa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prezes224: mnie kiedyś centrala ścigała za modem i dekoder, które oddałem na Witkiewicza. Także wiem co to znaczy. Na szczęście miałem kwity
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prezes224: najlepsza jest ich infolinia, jak do automatu mowisz ze chcesz z czlowiekiem pogadac to ta od nawa nawija XD jakims cudem udalo mi sie wymienic z nimi pare zdan na pejsbuku, no i ja mam kwity bo tez na to mnie uczulal konsultant na infolinii zeby monter podpisal co zabiera. No i biuro na witkiewicza to jest najwiekszy rak i za multimedia i za vectry to samo
jodzi - @prezes224: najlepsza jest ich infolinia, jak do automatu mowisz ze chcesz z ...

źródło: comment_1616566201YWL3z49jxf9BqHaV3iXVCO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@jodzi A jeszcze większe penisy to pracownicy wciskający oferty. Wiem, że wszędzie naciągają, ale tutaj to szczyt. Mój dziadek ma starego, wolnego laptopa to mu wcisnęli najszybszy internet, bo "komputer mu się szybciej włączy". Oczywiście skoro już najszybszy internet todo pakietu wszystkie kanały TV.
  • Odpowiedz