Wpis z mikrobloga

@klokupk a ja to czytałem już z 15 razy na wykopie ze ktoś słyszał lub zna kogoś kto go zna i Maklowicz to buc xD

Mam znajomą, która zna taką jedną Baske spod 7 i ona ma brata.. ʕʔ
  • Odpowiedz
@Orage: niesamowite, że ktoś Cię zaplusowal.

W każdym normalnym kraju jak przy stoliku jest wolne miejsce to siadasz*, nieważne czy ktoś już tam jest czy nie. Stolik w galerii handlowej czy mcdonaldzie to dobro wspólne, nikt nie będzie czekał aż mu jedzenie wystygnie ani jadł na stojąco bo jasnie pan chce zjeść w samotności. Jak masz pociąg z przedziałami to też nikogo tam nie wpuszczasz? Xd

*Chyba, że to restauracja
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: W sensie ja nawet dopuszczam, że to może być prawda. Z tym, że jest najbardziej prawdopodobne, że to "znanie" naszego McLove przez tą sąsiadkę ciotki wnuka pierwszego męża babci - ogranicza się do zawracania mu d00py, gdy ten sobie jakieś tam prywatne sprawy załatwiał, i brak jakiejkolwiek reakcji na uprzejme zwracanie uwagi, że ten chciałby jednak spokoju
  • Odpowiedz
@klokupk spotkałem go podczas kręcenia serii z Poznania. Zrobiłem sobie z nim zdjęcie, porozmawialiśmy chwilę, sprawiał wrażenie bardzo autentycznego. Jego podejście było praktycznie identyczne jak na filmach czy live'ach. Jak skończył gotować i nagrywać to zaprosił chętnych "aby sobie wzięli i spróbowali" bo przez pandemię nie mógł oficjalnie poczęstować. Bardzo uprzejmy i elokwentny człowiek, po tym spotkaniu tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że Makłowicz to spoko gość.
  • Odpowiedz