Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@TheChlopiecBoy: dlatego zacznij gadać tak jak oni i rób swoje. Parę dni temu jakiś Mirek pisał o jego pracy, jak to wszystko robi się manualnie i nic nie automatyzuje, tylko żeby pokazać jak się #!$%@?. Masz mieć podkrążone oczy żeby było widać. No bo jak sobie ułatwiasz życie albo jesteś w stanie zrobić coś prościej to patrzą na ciebie jak na wroga.
Także rób swoje, jak ktoś Cie pyta to mów,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@TheChlopiecBoy: najstarszy sposób na #!$%@? się ever a dalej działa xD Do mnie do roboty przyszła nowa dziewczyna ktora robi to samo co ja i #!$%@? jak mały motorek majac nadzieję, że ktoś ją pochwali - wczoraj na spotkaniu dostala 7 nowych zadań a ja jedno, bo nie skończyłem starych i powiedziałem, że są bardziej skomplikowane niż się wydawało na początku. Jak myślicie, ile jej zajmie dojście do tego, że bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@TheChlopiecBoy: pracuję w miejscu, w którym nie da się dołożyć pracy, w sensie: jest stała ilość rzeczy do zrobienia i robi się je cyklicznie. Można zaplanować sobie pracę i #!$%@?ć wszystko perfekcyjnie w połowę dniówki, po czym mieć czas dla siebie. Nikt nie patrzy ci na ręce zasadniczo, byle by nie iść sobie do domu, bo dupogodziny muszą się zgadzać.

Regularnie dostaje #!$%@?, że za szybko pracuję. Nie sprawia mi przyjemności
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TheChlopiecBoy: też się całe życie zastanawiam, czy ja robię coś nie tak czy o co chodzi.
Ja szczerze zawsze mówię jak się #!$%@? w pracy i jakoś tak wyszło, że w sumie w większości raczej się co najmniej nie przepracowałem (a pracowałem naprawdę w wielu miejscach i branżach). Oczywiście wszędzie były dni że trzeba było pocisnąć.

A zapytasz przypadkową osobę na ulicy, co robiła w pracy to co odpowie? #!$%@?ŁA
I
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m4rciniak: u mnie akurat jest #!$%@? a każda godzina idącą na automatyzację jest chwalona. W sensie jak mogę coś zautomatyzować to mam robic tak żeby mi było wygodnie, a że pracuje z domu to po ogarnięciu wszystkiego muszę być tylko dostępny w razie jakiś problemów itp więc zasadniczo bardzo mi to odpowiada. No ale pracuje w Niemczech więc też trochę inaczej
  • Odpowiedz
@TheChlopiecBoy: Paradoksalnie im wiecej jest roboty i musisz ją robić z kimś, tym wiecej jesteś w stanie się #!$%@?ć niż robisz coś sam jak masz tego mało xD Bo jak robisz z kimś, to jak zrobisz sobie przerwe to ta druga osoba chwilowo robi więcej, a że robota nie stoi to też kierownictwo nie widzi problemu, a co innego jak robisz cos sam, pojdziesz do kibla czy i moment widac, że
  • Odpowiedz