Wpis z mikrobloga

Mirasy, jak powinienem się zachować. Nie moge wytrzymać z laskami w pracbazie. Siedze w pomieszczeniu z kilkoma kobietami, zdecydowana większość to #p0lka. I poprostu one mnie zaszczują. Nie można z nimi wytrzymać, bo zawsze zwalają winę na mnie, czegoś się czepiają albo ciągle mają problem. Śmieszkowanie nie działa, bycie agresorem też nie bo mają przewage ilościową (ja jeden, one w 9). Wśród nich jest jedna normalna z tego widze też ma dość rozmów o zdradach, bolcowaniu, i gówniakach. Hitem to jak poza śpiewaniem jedna zaproponowała konkurs głośnego pierdzenia XD Nie pracuje z nimi w jednym dziale, ale siedzimy tam jakby w jednym pomieszczeniu. Jakieś propozycje? #pracbaza
  • 16
  • Odpowiedz
@wladcakabanosow Z doświadczeń pracy w zespole zdominowanym przez kobiety to mogę Ci doradzić to że zawsze warto walczyć o swoje, nawet jeśli to będzie walka 10 na 1, bo jak zobaczą że jesteś kruchy to będą to wykorzystywały a gdy wyjdziesz na twardziela to nabiorą szacunku i zobaczą że nie warto z Tobą zadzierać.

Szczególnie to działa na panie w zbliżonym wieku ale i w przypadku starszych pań zobaczysz efekty.
  • Odpowiedz
@wladcakabanosow Ja to załatwiłem ogólnym wygadaniem, jak widzisz że się z Ciebie nabijają to zdecydowanie odbijaj piłeczkę, rzucaj szybkie riposty. Na rozmowy o bolcach, zdradach i gówniakach nic nie poradzisz bo większość kobiecych rozmówek w pracy to ploteczki oraz zdrady, bolcowanie i co zrobił ich bombelek, aczkolwiek warto wtrącić swoje trzy grosze do takich rozmów.
  • Odpowiedz
@wladcakabanosow musisz je zdominować jak alfa. Ale nie taki alfa co hehe dziewczyny tylko gas je n
Jak peta za każdym razem jak rozmowa nie będzie ci odpowiadała. Jesteś #!$%@? kierownikiem. Pytasz czy są w pracy czy na prywatce i dalej robisz swoje z chłodną #!$%@? mina. One o bolcowaniu i a ty mówisz że który był taki zdesperowany że ja tknął. Musisz im zjechać ego.
  • Odpowiedz