Wpis z mikrobloga

macie pod ręką jakieś fragmenty ustaw czy konkretne przepisy żeby zamknąć ryj upierdliwym sąsiadom.
#drony
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brightit: wydaje mi się że masz prawo latać, ona mają również prawo zgłosić że naruszasz ich mir domowy, takie sytuacje zazwyczaj rozpatruje sąd. Także ani oni Tobie nic nie zrobią ani Ty im. Współczuję sąsiadów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brightit: nie ma żadnego prostego do pokazania przepisu. Trzeba by się doszukiwać czym jest przestrzeń powietrzna itp. Najprościej wytłumaczyć że przestrzeń powietrzna nie jest ich własnością, ty masz uprawnienia do latania zgodnie z ustawą "prawo lotnicze" i rozporządzeniem UE, i nie masz zamiaru naruszać ich prywatności ani podlatywac im do okien. A jeśli nie podoba im się to mówisz ok niech wezwą policję, latasz zgodbie z prawem. A jak latasz
  • Odpowiedz
@eeemil: no mam mavic air czyli 430g chyba... tak czy siak to dla mnie jasne ze nie lata sie nad sasiadami... problem w tym ze sasiadom przeszkadza jak latam u siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brightit: masz A1, to możesz latać MA nawet nad ich posesją byle nie nisko, nie nękać, w bezpiecznej odległości, nie nad ludźmi i tyle. Równie dobrze mogą powiedzieć że im kosiarka przeszkadza.
  • Odpowiedz