Wpis z mikrobloga

Skrót propagandowych wiadomości TVPiS: 21 marca 2021 #tvpiscodzienny tag do obserwowania. Ile Goebbelsów dzisiaj: 3 ZŁOTE, 1 Srebrny

1. Pełna mobilizacja w walce z pandemią

- 7k Żołnierzy pomaga w walce z covid, szczepienia dla nich
- NATO chce pomocy PL w szczepieniach
- Polska pomaga wielu krajom
- Zmniejszone dostawy, ale 5 mln już zaszczepiono
- Starsi się boją covida
- Kolejne zapisy na szczepienia
- Dziś 21849 zarażonych, 140 zmarło
- Coraz młodsi hospitalizowani
- Obecny stan lockdownu
- Lockdown boli, ale to jest nieuniknione
- Lockdown zmniejsza zarażenia
- Policka zapowiada 0 tolerancji dla braku przestrzegania ograniczeń
- Jakie są kary
Autor Materiału: Jakub Krzyżak

2. Każde życie jest warte ochrony ZŁOTY GOEBBELS

(Wykorzystanie materiału dotyczącego święta do politycznej gry i zaatakowania opozycji: oczywiście bez przytoczenia argumentów i postulatów opozycji/strajku w tym temacie. W dodatku sugerowanie, że politycy opozycji nie widzą w osobach z zespołem Downa gatunku ludzkiego)

- Dzieci z zespołem Downa się rodzą dzięki determinacji rodziców
- Te dzieci są super kochane
- Zespół Downa jest częsty
- Dziś światowy dzień zespołu Downa
- Happening z okazji tego dnia
- Osoby z zespołem Downa mogą się realizować życiowo
- Para Prezydencka uczciła ten dzień
- Opozycja dołączyła się do święta
- To hipokryci, chcą zabijania nienarodzonych dzieci z zespołem Downa
- Biedron tez świętuje
- Cynicznie wykorzystują to święto dla popularności
- Liderka SK chce aborcji na żądanie
- Taka postawa to rozdwojenie jaźni
- Lempart: Osoby z zespołem Downa na SK
- Budka namawiał na chodzenie na SK
- Trzaskowski chce zabijać te dzieci, a się fotografował z nimi
- Opozycja chce wspierać ludzi z downem, a z 2 strony chcą pozbawiać ich życia
- Dla opozycji ludzie z zespolem Downa są obojętni, nie szanują godności ich życia
Autor Materiału: Adrian Borecki

3. Zbrodnie Putina nadal bez kary

4. Islandia: przebudzenie wulkanu

5. Polska historia zachwyca amerykanów

6. Polacy korzystają z BOOMU inwestycyjnego (Srebny Goebbels)

- Tunel w Świnoujściu się buduje
- Ludzie musieli długo czekać na prom
- J.Kaczyński chciał tunel w 2007
- Inwestycja stanęła za PO
- Tylko radni PO niepodpisali petycji poparcia budowy tunelu
- Tunel będzie w pyte i GW się obawia słabości Niemiec w tym regionie
- Ekspert Wróblewski: w PL jest lobby proniemieckie, agenci wpływu lojalni niemieckiej racji stanu
- Mierzeja wiślana była blokowana przez te lobby, a będzie w pyte
- PO była poddańcza wobec Rosji

7. Opozycja obiecuje, ale nie realizuje ZŁOTY GOEBBELS

- PL 2050 to koło poselskie z ludzi PO
- Hołownia ma pomóc wrócić PO do władzy
- Ekspert Karnowski: To upudrowana PObis, bo Polacy nie wierzą PO
- Rządy PO to będzie powrót do gospodarki Balcerowicza i wyprzedaży majątku państwowego i wyprowadzenie kapitału za granice
- Wspomnienia ludzi z lat 90tych
- Afera z 2004 roku: Spotkanie Kulczyka z Agentem KGB
- Rosja chciała sprywatyzować Orlen
- Giertych mówił o tej sprzedaży w TV TRWAM
- PO-PSL to znowu Kulczykowsko i afery: sprzedaż chemicznej spółki Kulczykowi
- Kulczyk rozmawiał z prezesem NIK
- PO-PSL kontynuowało prywatyzację: wyprzedali 50 mld zł
- Tusk chciał sprzedać spółki naftowe Rosjanom
- Magazyn Anity Gargas ujawnił rozmowy ws Katastrofy Smoleńskiej
- Tusk lekceważyl śledztwo smoleńskie, by nie utrudniać biznes Niemcom z Rosjanami i mieć otwartą furtke na wysokie stanowiska w UE
- To koszt przemilczania Tuska i prowadzenie interesów, nie szukał przyczyny katastrofy
- Tusk wybrany przez Niemcy na przewodniczącego UE
- PO nie miało pieniędzy na social
- Teraz spółki skarbu państwa są w pyte
- Opizycja chciala wyprzedawać
- Teraz opozycja chce wrócić pod nowym szyldem: PL 2050
Autor Materiału: Maciej Sawicki

8. Dziś pierwszy dzień wiosny

- Wiosna w studiu TVP

9. Świat zazdrości Polakom Króla Strzelców

10. Ostatnia paróweczka w narracji opozycji ZŁOTY ŻAŁOSNY GOEBBELS

(Eeee...Stan XD. Materiał miał być prześmiewczy, a był cringowy na poziomie Motelu. W dodatku wyśmiewane tej sprawy ma pokazać, że atakowanie Orlenu jest irracjonalne)

(PS. To nie moja sprawa co tu pisze, ja tylko kopiuje materiał)

- Dziennikarze TVN odkryli parówki z Orlenu
- Spurek nie podoba się, to skąd powstają parówki
- Dziennikarze TVN chcą wiedzieć więcej o parówkach
- To odkrycie na miare wynalezienia koła
- Materiał TVN to mem: merytoryka na poziomie parówki
- Firma z Pcimia dominuje parówkami z Orlenu
- To niesamowita teoria spiskowa
- Wędzonka nie została wybrana dzięki znajomościom, wygrała przetarg
- Lepsza PL parówka niż zagraniczna
- Bareja wyśmiewa parówki
- Internauci wystawiają głos Bareji w film Budki
- TVP mówi tak dla parówkożerców z Orlenu

Autor Materiału: Konrad Warzocha
_______________________________________

Social media do obserwowania

Grupa na Facebooku TvPiSCodzienny: https://www.facebook.com/tvpiscodziennyskrot/

Twitter TvPiSCodzienny: https://twitter.com/TvPiSCodzienny

Mój Twitter: https://twitter.com/AdiKjax

Instagram, czasami jakaś tematyczna relacja: https://www.instagram.com/jaxonxst

Działalność TVPiS Codzienny w 2020 roku

Pod tym linkiem znajdziecie odnośniki do podsumowania roku, podsumowań miesiąca, koronawirusowych podsumowań, artykułów tematycznych itd. Świetne źródło wiedzy, by poznać propagandową działalność TVP Jacka Kurskiego w 2020 roku: https://www.wykop.pl/wpis/55017131

Propaganda TVPiS w 2021 roku. Podsumowania miesiąca

Podsumowanie stycznia: https://www.wykop.pl/wpis/55390721

Informacje:

Pod cyframi widnieją oryginalne paski. Goebbels jest moją, subiektywną "nagrodą" dla propagandowych, manipulacyjnyych bądź kłamliwych materiałów. Jest 4-stopniowa:

Brązowy Goebbels- Umiarkowany poziom propagandy
Srebrny Goebbels- Mocna propaganda
Złoty Goebbels Bardzo mocna propaganda
Diamentowy Goebbels- Wyjątkowa propaganda rodem z najlepszych klipów Korei Północnej. Przyznano zaledwie 5 razy.

Tag #tvpiscodzienny powstał w wyniku nieobiektywnej i nierzetelnej działalności TVP Jacka Kurskiego. Studiuje dziennikarstwo i jest to mój osobisty sprzeciw wobec takiej sytuacji. Moja działalność funkcjonuje 4fun i jest w 100% niezależna od nikogo. Nie jest przez nikogo opłacana. Nie ma na celu wsparcia żadnej siły politycznej.

Pisanie i oglądanie jednocześnie jest trudne, dlatego czasami, nie z mojej winy, może się wkraść jakieś pominięcie, przesłyszenie lub błąd ortograficzny. Jako, że to jest działalność 4fun, nie obiecuję prowadzenia tagu codziennie: wszystko zależy od mojej dostępności. Czasami publikuję znaleziska, w sytuacji, kiedy dany skrót jest mocny.

#tvpiscodzienny #tvpis #bekazpisu #propaganda #tvp #wiadomosci #koronawirus
#gruparatowaniapoziomu #wybory #polska
Pobierz jaxonxst - Skrót propagandowych wiadomości TVPiS: 21 marca 2021 #tvpiscodzienny tag d...
źródło: comment_1616353591oj8DS0syMZs0QB2Uql4hho.jpg
  • 32
dlaczego na siłę? Przedstaw może jakieś argumenty merytoryczne, a nie oceniasz tylko moje stanowisko.


@kazikonik: merytorycznie już kolega wyżej w komentarzu odpowiedział. Porównywanie ścieku jakim jest TVP do czegokolwiek innego niż telewizja z PRL z lat 50 albo telewizje z państw dyktatorskich to kretynizm.
Dla mnie krerynizmem jest wierzenie jakiejkolwiek telewizji i wiara, że którejś zależy na rzetelności i co teras?


@kazikonik: a kto tutaj wierzy? Przecież to są informacje, a informacje są weryfikowalne. Jak TVN podaje ci fakty, pokazuje dokumenty i pyta a TVP robi materiał o tym, że szkalują złotego człowieka, a złoty jest bo tak i już a Tusk je dzieci to o czym my tutaj rozmawiamy?

Informacja jest weryfikowalna. Tego uczyli
@ZaplutyKarzelReakcji nie potrafię znaleźć informacji o otwarciu klubów w Izraelu, był zamiar otwierać je wczoraj, ale czy do tego doszło nie wiem. Żadnego źródła tych rewelacji nie podali. Tak samo w przypadku wojska w Brazylii- dlaczego wdzieraja się do domów? Wyciągnąć ludzi siła na szczepienie? Tak to właśnie wygląda- granie tanimi obrazkami, byle było dramatycznie.
@kazikonik: Ale o czym ty teraz bredzisz. TVN nie ma żadnego obowiązku informować o wydarzeniach na całym świecie.

Informowali o Obajtku rzetelnie. TVP robi materiały nadające się tylko do ścieku albo najgorszego biuletynu partyjnego.

I wtedy wyskakujesz ty ALE HEHE TVN TO JEST TO SAMO, BO W IZRAELU OTWORZYLI KLUB I TVN NIC NIE POWOEDZIAL.
@kazikonik: Ja walczę ze szkodliwym twierdzeniem jakoby jakiekolwiek media były porównywalne do TVP.

Media komercyjne nie zawsze są rzetelne. Nikt nie twierdzi, że są w 100% czyste, nieomylne i obiektywne.

Niemniej porównywanie ich do propagandowego szamba jakim jest TVP, gdzie nie podaje się żadnych informacji a obecnie tylko przekaz partyjny w celu ogłupienia najciemniejszego elektoratu to zbrodnia równa temu co robią propagandziści w TVP.

Wyjaśnij mi jak można racjonalnie porównywać kilkudziesięciokrotne
NO

Jeśli od dwóch tygodni tvn grzeje tematy sprawdzając czy afera jest czy jej nie ma, czy rząd sobie radzi czy nie radzi z pandemią, a potem wchodzi serwis wiadomości i dzień w dzień mówi jak to nie jest super mimo iż nazajutrz potrafi se wyjść duda czy inny i powiedzieć że jest źle

no to wybaczcie, ale trzeba mieć mózg ameby by uważać że tvp to patrioci
ta telewizja to jest ściek i nie podlega to dyskusji, dzień w dzień; tusk, rostowski, 500+ 13 i 14 emerytura itd. itp. nie wiem, sporadycznie oglądając tv można uznać że to nic strasznego, ale my to oglądamy tutaj na tagach CODZIENNIE OD 5 LAT