Wpis z mikrobloga

Dzień dobry !

Chciałbym się zapytać jaki byście doradzili stack nootropowy dla świeżaka.
Zażywam 200mg sertraliny i 200mg lamotryginy dziennie, z powodu nerwicy lękowej, OCD, borderline,fobia społeczna,.. i wiele innych diagnoz xd.
Od 9 miesięcy jestem czysty od #narkotykizawszespoko , brałem WSZYSTKO, głównie 18 miesięcy ciąg na końskich dawkach klonazepamu, baklofenu, pregabaliny, środków gaba i częste ciągi na opioidach.
Moja najdłuższa przerwa od 6 lat ;)
Zamierzam się zapisać na terapię jakąś, dobrze by było odwykową i psychologiczna.

Siadła mi deprecha od odstawienia tych świństw, kiedyś uprawiałem dużo sportów i sprawiało mi to dużą radość, teraz nic mnie prawie nie cieszy, do tego dochodzą nieprzyjemne nerwicowe objawy.

Bardzo chciałbym w niedalekiej przyszłości kontynuować edukacje, ale miewam problemy ze skupieniem.

Chcę czegoś co wpłynie na aktywizację i motywację w ciągu dnia, i zniweluje takie 'psychiczne zmęczenie'.
Bo momentami czuję się jakbym miał 80 lat..

Bardzo chciałbym takiego farmakologicznego ZEN, bez niepotrzebnych myśli i emocji.

Myślałem o noopecie, albo NSI-189, co myślicie ?
Do tego jakieś adaptogeny roślinne.

Bardzo proszę o propozycję, rady, sugestie,
dziękuję :)
#nootropy #depresja #nerwica #przegryw #ssri #leki #fobiaspoleczna
  • 11
@themrm15 też mam problemy ze skupieniem i to poważne. Wróciłbym do witaminek, wydawało mi sie ze nic nie dawały ale chyba jednak coś tam działało, bo nie biorąc nic nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.
@themrm15: Taka podstawa to witaminy w szczególności z grupy B na układ nerwowy, polecam witaminy dla sportowców z Olimpu, końska dawka witamin, jeszcze jakieś wyciągi z roślin itp i najtaniej wychodzi xD
@themrm15: Nic ci nie pomogą suple na rozwalona psychikę. Idź jak najszybciej na terapię to wtedy odczujesz pozytywne zmiany. Zmęczenie i brak koncentracji odczuwasz przez ocd,depresję i fobie itd.
@Qwik3: Bardzo mądrze prawisz przyjacielu, łap plusa, idealnie to opisałeś.
Ty osobiście polecasz jakąś terapie ?
Słyszałem, że CBT jest dobra, to jest chyba behawioralno poznawcza
@themrm15: mi dodanie piracetamu + minerałów + witamin podwyższylo znacznie poziom energii w depresji. też odstawiam dragi i mam 9 miesięcy wolności. także piracetam dobry i mało skutków ubocznych, jeśli chodzi o substancje nootropowe. żyć, nie umierać teraz ʕʔ