Wpis z mikrobloga

Do mojej 11 letniej córki dzwonił jakiś gnojek i pytał czy dodzwonił się do dziwki? od jakiegoś czasu dokuczały jej na osiedlu 13 letnie gówniary, porozmawiałem z nimi i przestały. Myślę, że sprawa jest powiązana. Co robić? Myślicie, że jest to sprawa dla policji czy załatwić to samemu? Oczywiście mam zamiar zadzwonić pod ten numer i #!$%@?ć delikwenta. #kiciochpyta
  • 71
@mariuszzmariuszowa: @babazpola: @Daleki_Jones: @Chlejus: @zenek-stefan1: @Mortas: @Mortas: @kynx: @mkarweta: @RecussDH: @Kierowca_audi: Dodzwoniłem się, pod ten numer, odezwała się mama dziewczyny której telefon został wykorzystany do tego numeru. okazało się że dzwonili nie tylko do mojej córki ale do innej dziewczynki.
kobieta strasznie przepraszała. Okazało się że jej telefon wykorzystały dziewczyny, które dokuczają mojej córce. Staram się skontaktować z ich rodzicami.
@wilk132: Jesli córka nie ma telefonu na abo to zmieniłbym numer i tyle. Powiedziałbym, żeby na razie nikomu nie rozdawała i elo. Kontakt z przyjaciółmi będzie miała przez fejsa albo insta ;)
Jesli jednak sprawa powtórzy się na nowym numerze telefonu to odrazu na policję zwłaszcza, ze będziecie mieć okrojona liczbę osób która numer posiadała