Wpis z mikrobloga

Do mojej 11 letniej córki dzwonił jakiś gnojek i pytał czy dodzwonił się do dziwki? od jakiegoś czasu dokuczały jej na osiedlu 13 letnie gówniary, porozmawiałem z nimi i przestały. Myślę, że sprawa jest powiązana. Co robić? Myślicie, że jest to sprawa dla policji czy załatwić to samemu? Oczywiście mam zamiar zadzwonić pod ten numer i #!$%@?ć delikwenta. #kiciochpyta
  • 71
  • Odpowiedz
@wilk132: współczuję :/ Niezależnie co zrobisz i tak to się odbije na dziecku. Ja bym chyba próbowała dotrzeć do rodziców gówniarzy, konfrontacja z małolatami to chyba ostateczność - bierz to wszystko pod to, czy potem nie będą jeszcze mocniej dokuczać córce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 482
@wilk132: a po co dzwonić, wstaw ogłoszenie na olx że oddam ciuchy dla bombelka za darmo, dojeb jeszcze kilka takich ogłoszeń o pralce, telewizorze, tonie węgla itp. i wstaw ten numer telefonu
  • Odpowiedz
@wilk132 jezeli rodzice są takimi samymi patusami jak dzieciak, to nic nie wskórasz.

Ciężka sytuacja ogolnie, jakbyś był bykiem 2m to mógłbyś wystraszyć tych gówniarzy, że ich #!$%@? najestoenym razem bo jesteś psycholem czy coś.
  • Odpowiedz
@wilk132: zgłoś na psiarnie nękanie z tego numeru, numery są rejestrowane przecież. Mama z tatą delikwenta się uciesz jak będą się musieli zgłosić na komisariat w sprawie wyjaśnień. Myślę że to załatwi problem nie chcianych telefonów bardzo skutecznie xD
  • Odpowiedz