Wpis z mikrobloga

@AleKrosnoToTySzkaluj: Dziewczyna z tamtego posta miała 178 cm. Nie 155 i wymagania z kosmosu: tylko facet powyżej 180 cm. Chodziło o różnicę 2 cm we wzroście między nią a OPem. Są pewnie dziewczyny, którym nie przeszkadza bycie wyższą (lub równą facetowi), ale dla sporej grupy z nich to będzie nie do zaakceptowania. Tyle. Dziewczyna nie chciała gościa wyższego od siebie o 2 cm i miała do tego prawo. Tak, jak
  • Odpowiedz
@provotor: Nie mówię w swoim imieniu, wypraszam sobie ;)

Taka specyfika tindera - najpierw wygląd, później charakter. Trudno tam ocenić kogoś osobowość po opisie lub rozmowie, trwającej 10 minut. Na pierwszy ogień idzie to, co widać, a ludzie mają prawo do selekcji na swoje sposoby.

Nie ma co się przejmować, tylko lecieć dalej i nie wkręcać się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ProResHq: a ja nie próbuje w ciebie personalnie uderzyć ;)

Tylko jeżeli akceptujemy takie opisy to nie krytykujmy typów, którzy piszą o wadze albo rozmiarze miseczki, proste :)
  • Odpowiedz
@provotor: Ale ja nie krytykuję. Gdzie to napisałam niby?

Napisałam wręcz, że to normalne, że ludzie mają wymagnia i np. są faceci, którzy szukają dziewczyn 175+ i to absolutnie zrozumiałe, bo każdy ma prawo sobie manewrować kryteriami jak chce

i miała do tego prawo. Tak, jak faceci, którzy szukają dziewczyny 175+, bo mają ze 195 albo lepiej (https://www.wykop.pl/wpis/56293769/#comment-200408713)


Nie ma sensu tracić energii na rozkminianie i postowanie takich rozmów
  • Odpowiedz