Wpis z mikrobloga

Widziałem wczoraj różowa na oko jakieś 1.60m z chłopakiem trzymającym za ręce który spokojnie miał 1.90m a może nawet i 2m, kolos.
Widok takiego kurdupla z takim gigantem jest komiczny XD Jakby z dzieckiem chodził. Czy niskie #rozowepaski naprawdę nie widza, jak karykaturalnie to wyglada??

Przecież ona mogła by mu pale na stojąco robić.....chociaż kto wie, może właśnie o to chodzi różowym, ze nie chce im się schylać, tak leniwe już są.
#tinder #badoo
  • 38
@konsu: W jaki sposób czyjś komentarz ogranicza twoją wolność? Nie mam potrzeby przedstawiać celowości moich komentarzy - mam ochotę więc komentuje. Ja też mam beke z par złożonych z małej dziewczyny i wielkoluda ale przecież nie oznacza to że mi to przeszkadza - mam wyjeb*ne na to. To że ktoś się czuje atakowany nie zawsze oznacza że jest atakowany (głównie to widać w przypadku środowisk lpgt i tych innych, którzy robią
@Pralko-suszarka: Kobieta w społeczeństwie pełni rolę strażniczki genów i będąc tego świadoma chce naprawić swoje geny poprzez wymieszanie ich z lepszymi genami (bo wiele ludzi na serio myśli, że genetyka działa tak, że bierze średnią...). Stąd też często masz sytuację, że największe wymagania jeśli chodzi o wzrost partnera mają niskie laski.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pimenista: nie ograniczasz wolności, ale w jakim celu nad tym debatować? Może za chwilę będziemy się zastanawiać czemu osoba z piegami jest z osobą bez piegów? Blondyn z brunetką? Brunetka z blondynem? Myślę że osoba będąca w związku ze sporo niższą/wyższa osobą ma dość komentarzy typu "Przecież ona mogła by mu pale na stojąco robić.....". Czemu służą takie komentarze? Na pewno nie poczuciu się swobodnie w przestrzeni publicznej.