Wpis z mikrobloga

Niedziela rano i humor gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak niecały rok temu rozpoczynałem Top Gara to nie liczyłem, że kanał gdzie w avatarze będzie moja morda z garnkiem na głowie tak szybko osiągnie takie liczby subów :D

Dziękuje wszystkim, którzy w tym czasie wspierali, pisali prywatne wiadomości, wykopywali, komentowali, radzili co poprawić czy nawet wrzucali zdjęcia zrobionych przez siebie potraw na mirko!

Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli!
MG78

#chwalesie #kuchniamg78 #barekmg78
MG78 - Niedziela rano i humor gituwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak niecały rok temu rozpoczynałe...

źródło: comment_1616316926vj7HzqP6pmVDnW84Ibf2OP.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: czekam na odcinki z neapolitaną i jak powiesz że drożdże do ciepłej wody wrzucamy to un suba daje
  • Odpowiedz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: @joolek Też nie jestem. Ja prosty kuchcik amator :D

Przepis Makłowicza też wydaje się spoko chociaż ja akurat nie jestem jakimś fanem czekolady w ccc. Nigdy nie używałem gotowych mieszanek do ccc, Robert Makłowicz mówił że w tych które są w sklepach w skład wchodzi oregano, ciekawe czy meksykańskie czy to zwykłe bo firmy pewnie Polskie a meksykańskiego oregano u nas prawie nie idzie dostać :(

Chipotle też
  • Odpowiedz
@MG78 Kiedyś robiłem chaczapuri z Twojego przepisu i było takie jakie jadłem w Gruzji, wczoraj zrobiłem żeberka z Twojego przepisu i też były zajebiste.
  • Odpowiedz
@MG78: No jak w każdym przepisie. Akurat twoje przepisy są bardzo dobre i często z nich korzystam bo są bardzo bliskie oryginałom (o ile można o czymś takim mówić w kwestii kulinarnej) i zazwyczaj niewiele w nich zmieniam i bardzo je cenię właśnie za to, że nie są spolszczane i upraszczane. Większości w ogóle nie modyfikuje albo modyfikuje je bardzo delikatnie (jak np na ragu bolonskie) zmieniając bardziej delikatnie proporcje
GlebakurfaRutkowski_Patrol - @MG78: No jak w każdym przepisie. Akurat twoje przepisy ...

źródło: comment_16163426287xE1Ui1QijIKvKDEzXRuJy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@palczety: Bardzo się cieszę :)! A co do chaczapuri to możesz zerknąć na kanał bo niedawno pojawił się też filmik z imertyńskim :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MG78: gratki, Miras!
Z tej okazji zaraz robię chlebek bananowy, o którego istnieniu wiem właśnie od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz