Wpis z mikrobloga

Uratujecie proszę znalezisko? Film ze słonecznej Malty, w który włożyliśmy sporo serca i energii.
Malta - najbardziej słoneczne wyspa Europy

Słońce świeci na Malcie przez 300 dni w roku. To sprawia, że jest ona jedną z najchętniej odwiedzanych, przez Europejczyków wysp.

#malta #podroze #podrozujzwykopem #youtube #turystyka #szalonewalizki
źródło: comment_1616316557ruHyjRO9Y6W1mnlTDmCxU2.jpg
  • 21
@SzaloneWalizki: no kurcze... piszecie "uratujcie, bo my włożyliśmy w to tyle pracy i w ogóle".

i spoko rozumiem... stąd grzeczne pytanie o to, co w waszym filmiku jest takie lepsze niż w milionach innych?

podam prosty przykład... będę w tym roku zakładał kampanię crowdfundingową, ponieważ zbieram kase na swój debiut filmowy.

zanim jednak ten film zrobię, muszę zareklamować ten przyszły film i wskazać profity dla wspierających...
to samo dotyczy waszego projektu...
@kai-humai: jest to mniej więcej zrozumiałe. Jeśli masz pomysł na film, odezwij się do mnie na priv to podpowiem Ci co jeszcze można zrobić. A za Twój debiut filmowy trzymam już kciuki. A co do profitów dla oglądających, już wyjaśniam. W filmie można znaleźć sporo praktycznych informacji dla osób wyjeżdżających na Maltę, zobaczysz nurkowe miejscówki, bo to film kierowany również do nurków. Dowiedzieć, gdzie jest naszym zdaniem najlepsza i nie zatłoczona
@SzaloneWalizki: dzięki dzięki!!!

z debiutem muszę sam, bo przygotowania trwają już 4 lata i sporo z tym roboty.
ale na codzień pracuję przy filmach zawodowo więc jakoś to ogarnę.
myślałem, żeby nawet zalinkować kampanię tutaj (jak będzie gotowa), ale nie wiem czy jestem gotowy na ilośc jadu i chamstwa ze strony jakże przekonanego o swojej zajebistości wykopu.

pewnie na priv linka dodam komuś, ale tak na ogólnej tutaj to nie ma
myślałem, żeby nawet zalinkować kampanię tutaj (jak będzie gotowa), ale nie wiem czy jestem gotowy na ilośc jadu i chamstwa ze strony jakże przekonanego o swojej zajebistości wykopu.


@kai-humai: tzw. choosing beggar: przecież ty nikomu nie robisz łaski czy przysługi prosząc tu o pieniądze na swój projekt.
@kai-humai: nie. Ale to nie ja przychodze po pieniadze na SWOJ projekt, i nie przedstawiam tego jako wielkiej przyslugi dla tego kto mi te pieniadze da. Taki pasywno agresywny ton - w sumie to bym pożebrał ale gawiedź u ktorej chce żebrać nie docenia mojej zajebistosci - jest żenujący.
@slapdash: na serio chciałbym ci wyjaśnić to co napisałem wyżej, ale:
- idę na spacer i po chleb
- nie znam cię i na bank nie chcę od ciebie kasy
- wolę rozmawiać z kimś inteligentnym, niż z pajacem, który zamiast zapytać "a o czym ten projekt" to or razu jedzie personalnie i zabawia się w speca od socjologii
- słońce świecie za oknem - chyba jest to ciekawsze, niż strata