Wpis z mikrobloga

Stworzyłem wspólnie z bratem stronę, na której można śledzić zmiany cen nieruchomości w największych miastach Polski. Zaczęliśmy podczas pierwszego lockdownu, wyczekując apokalipsy na rynku mieszkaniowym, która póki co nie nastąpiła. Po roku pracy wspólnie doszliśmy do wniosku, że mamy już wszystko, oprócz użytkowników.

Dołącz do grona osób, które kupują mieszkanie za półdarmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://zametr.pl

PS Wpisujcie miasta (których brakuje)

PSS Tech stack: Next.js, React, Cerebral, Tailwind, .NET Core 5, Traefik

#nieruchomosci #mieszkanie #programista15k #pogodzinach #zametr
Pobierz match-predictions - Stworzyłem wspólnie z bratem stronę, na której można śledzić zmia...
źródło: comment_1616278598LtCFCJ3cAWvnpB3qicm0FM.gif
  • 52
@match-predictions: Ziomeczku, Ty może zamontuj tam jakieś filtrowanie outlierów, bo ja widzę, że do koszyka wpadają nieruchomości po 2k za metr we Wrocławiu, które z jakiejś mańki ktoś wystawił w taki a takim dział na otodom ale mają one zapewne jakieś haczyki typu niepełna własność, hipoteka czy nawet brak funkcji mieszkalnej.
@Alusowy tak naprawdę to kłamałem we wpisie, wszystkiego jeszcze nie mamy. Natomiast sam odzew jest na tyle pozytywny, że motywacja wzrosła niesamowicie. Myślimy nad rozbudowaniem analityki np. najdroższe/najtańsze dzielnice, wyszukiwanie perełek, dodawanie ofert do ulubionych. Tak teraz patrzę, że po wczorajszych updatach, nie do końca filtry chodzą, ale dziś będzie naprawione :)
@match-predictions:

ogólnie to strona wygląda bardzo estetycznie. mogę podrzucić parę udogodnień:

- przejście na drugą stronę, możecie zrobić dodatkowym przyciskiem, doładuj resztę ofert.
- porównanie większej ilości baz (gratka, gumtree, domiporta, itd.)
- rodzaj nieruchomości (kamienica, blok, apartamentowiec)

to tak na szybko, pewnie zlazłoby sie dużo więcej, ale te są takie najważniejsze.