Wpis z mikrobloga

- Fristajlowcy battleujący ze sobą za pomocą przygotowanych wcześniej wersów, zapominający tekstu
- Szerokość stołu
- Jeden z zawodników z głosem championa i własnym tauntem.
Kurde, oglądam z otwartą głową i bez uprzedzeń, no ale spory cringe. A nawet jeszcze nie było freaków.

#punchdown
  • 8
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol znamy się? Widzę że ty masz pojęcie o wszystkim, od freestyle po rzut dyskiem. Odsyłam do pojęcia improwizacji.

I po to robiłeś odpowiedź do mojego wpisu? Następnym razem rzucę ci koło ratunkowe i popełnię błąd ortograficzny. Wtedy czarno na białym udowodnisz swe rację, ponad moje - i dowartościujesz swojego ego.

To do następnego - byczkÓ.
znamy się?


@tonydrama89: Nie.

Widzę że ty masz pojęcie o wszystkim, od freestyle


@tonydrama89: No o tym mam większe od ciebie na bank.

Odsyłam do pojęcia improwizacji.


@tonydrama89: Ty byłeś chociaż na jednej bitwie freestylowej dziecioku?

I po to robiłeś odpowiedź do mojego wpisu? Następnym razem rzucę ci koło ratunkowe i popełnię błąd ortograficzny. Wtedy czarno na białym udowodnisz swe rację, ponad moje - i dowartościujesz swojego ego.


@
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie znasz mnie, więc nie wiesz czy na niej byłem, aczkolwiek w jednej wiadomości odnosisz się do obu tych wątków? No myślę że jest blisko, i niedługo zaskoczy coś w Twoich szarych komórkach. Optymistycznie - jest nadzieja. Owszem - byłem, na nie jednej - nie tylko jako bierny obserwator.

Nie no, piękny freestyle chłopaki. Brawo. Wielkie propsy za... pamięć i umiejętność recytacji zapamiętanego tekstu. Szkoda że w efekcie to taki
Nie znasz mnie, więc nie wiesz czy na niej byłem


@tonydrama89: Wiem, że nie byłeś i nie masz pojęcia.

Owszem - byłem, na nie jednej - nie tylko jako bierny obserwator.


@tonydrama89: Chyba w Gnojowicach wielkich na remizie bo na pewno nie na żadnej krajówce..

jest głównym powodem Twojej sieciowej aktywności tutaj na WYKOPie.


@tonydrama89: Skończ kłamać

atencjusz.


@tonydrama89: Atencjuszem jesteś ty skoro sie wypowiadasz o rzeczach o