Wpis z mikrobloga

@merciless85: no przecież ma rację

zamknięte jest wszystko, literalnie wszystko, poza sklepami spożywczymi - a tylko kościoły nie są - bo to decyzja ściśle perfidnie polityczna, aby nie oburzyć swojego głównego elektoratu

Ale jest też inny aspekt tej niesprawiedliwości - w kościołach, nie wietrzonych pomieszczeniach, będą się tłoczyć bez przestrzegania reguł, głownie starsi ludzie o nienajlepszym zdrowiu, u których po zakażeniu potrzeba leczenia szpitalnego i respiratorów jest największa - czyli elektorat
@spere: > zamknięte jest wszystko, literalnie wszystko, poza sklepami spożywczymi.
Są jeszcze sklepy budowlane, prywatne sklepy odzieżowe poza galeriami itp a w samych lidlach czy innych biedronkach nikt dystansu nie pilnuje.

tak że - decyzja o niezamknięciu jest naprawdę niemoralna nieetyczna.

Decyzja o zamknięciu restauracji, hoteli, kin jest niemoralna, a tak naprawdę jest zwykłym #!$%@?.nstwem i na tym powinna skupić się opozycja.
zamknąć to se możecie xd a potem jeszcze dla spokojnosci se utkajcie to samo


@VrubeL: ale ja właśnie odprawiam koronkę do bożego miłosierdzia, aby kościoły NIE zostały zamknięte - niech się tam emeryci pisowscy tłoczą, byle tłumnie, święta idą (ʘʘ)
@spere ja mam tak samo jak esbeccy emeryci na czele z tą psychiczną babą tłoczą się xddd na ulicach. Ale coś ostatnio nie chcą się tłumnie tłoczyć? A takie plany były xdddd