Wpis z mikrobloga

Elo Miruny z tagu #lysienie #finasteryd #minoxidil #wlosy

Biorę fina już prawie 11 miesięcy, to są moje wnioski, niestety nie jestem w stanie stwierdzić na ile to wiek (różnica 2 lat), ile lockdown spowodował, a co jest skutkiem ubocznym fina i minoxa.

- wrażenie, że twarz mi się jakby starzeje, w sensie jest opuchnięte oczy i ogólnie zmęcozna morda po aplikacji minoxa
- mniejsze libido i to serio na początku myślałem w sumie spoko, ale nie nie jest to spoko xD
- czasem problem z postawieniem pitoka - nie jest tak, że nie wstanie ale trzeba np. dłużej albo mocniejszą stymulację
- nie chce mi się zupełnie ćwiczyć w ogóle
- przytyłem na brzuchu, a spadło mi kilka cm z bicka i klaty (2 lata temu przy przerwie prawie rocznej od ćwiczeń i jedzeniu gówna + chlaniu kilka razy w tygodniu - erasmus vibes - nie przytyłem nic na brzuchu tylko waga spadła o 5 kg, teraz waga stoi, z mięśni schodzi, a brzuch rośnie)
- ogólnie zmęczenie i chyba depresja mood
- wkurzam się, że już 11 miesięcy, a efekty niby są, ale gówno nie efekty, jak patrzę jakie ludzie mają na reddit

Chyba nie mam już siły tego brać i odstawię wszystko + zgolę się na łyso
  • 29
  • Odpowiedz
@Addis: puchniecie na oczach i troche na twarzy po minoxie to klasyka , sam to mialem . Zwrocilem na to dopiero uwage jak przestalem stosowac minoxa na brode i jak okolicze oczu praktycznie po kilku dniach ,,wyladnialy'' i to lekkie opuchniecie ustapilo. Wczesniej tak bardzo podczas stosowania na to nie zwracalem uwagi,dopiero po zakonczeniu kuracji bylo widac roznice jak na dloni.
  • Odpowiedz
@Nesther: Od roku uzywalem na brode i zmiana byla ogromna na policzkach - bo tam wlasnie chcialem zeby byla poprawa. Jestem zadowolony z progresu ,ale gdybym mial tego uzywac przez lata na gore glowy to zapomnij, szkoda niszczyc twarz i skore.
  • Odpowiedz
@Addis: To od minoxa, poczytaj na reddicie że minox zaburza produkcję kolagenu, mi od niego twarz też jakby się postarzała ale jak odstawiłem to wraca do normy
  • Odpowiedz
- mniejsze libido i to serio na początku myślałem w sumie spoko, ale nie nie jest to spoko xD


@Addis: Jak dla mnie plus, bo ma się większą bystrość umysłu, a nie myśli o cipie marynie.

- nie chce mi się zupełnie ćwiczyć w ogóle


Depresja może ? Wystarczy by siadło to na libido i po erekcjach.

Biorę fina od 14 m-c i waga mi spadła z 112 kg do 103,3
  • Odpowiedz