Wpis z mikrobloga

Tak sobie teraz myślę, że skoro żul bez honoru i ambicji był zdolny żeby wyłudzać kasę na swoje urojone dziecko z Ewą z Krakowa... to kolejne fiksyjne żebro-zbiórki przychodzą mu teraz z o wiele wielką łatwością i wyrachowaniem... a to łożko do grata, a to jakieś gotowania, buszkrafty, opony, dzikie węże... a co tam.. jest power i walić resztę. Ważne że menel ma swoich utrzymywaczy i biznes się kręci. To świadczy jedynie jakich mamy zacnych rodaków w kraju i na emigracji jak jego donejterka z irlandii ktora mu wplacila 20 ojro pod koniec lajta. W jej głowie przy wietrznej pogodzie w Irlandii słychać przeciąg między uszami. Dziękuję za moją wypowiedź.

#kononowicz #zebractwo #menelzboboli #emigracja #sponsoring #debiliniebrakuje #patostreamy
pyczasty - Tak sobie teraz myślę, że skoro żul bez honoru i ambicji był zdolny żeby w...
  • 9
  • Odpowiedz
@pyczasty: słynne "współczuję tym którzy muszą pracować" on tak panicznie boi się normalnej pracy że oszukiwanie ludzi których nie widział na oczy jest proste jak wypicie moczu z butelki
  • Odpowiedz
@Meserole: Boi się ponieważ nigdy w życiou nigdzie nie pracował i do niczego się nie nadaje. Było to ewidentnie widać kiedy brał jakiekolwiek narzędzie do ręki. YT to jest jego jedyny możliwy "dochód".
  • Odpowiedz
@wojciet: pracował jedynie na elewacjach przy ocieplaniu budynków. ale robił z siebie guru budowlanki twierdząc, że na budowie się nauczył już wszystkiego i wie o budowlance niemal wszystko.
  • Odpowiedz
@pyczasty: w życiu. wystarczy zobaczyć jak konstrułował wałeczkę na boboli albo jak nieudolnie posługiwał się np. szlifieką kątową albo zwykłym śrubokrętem. on jest niedorozwinięty
  • Odpowiedz
@pyczasty: No właśnie. Skoro koleś nie potafił jakoś w miarę poprawnie deski przykręcić śrubą do ławeczki to co on miałby robić na jakimś rusztowaniu? widać było że pierwszy raz ma jakiekolwiek narzędzia w rękach. Dzieci w podstawówce tego może nie dstrzegną ale każdy dorosły facet od razu po kilku sekundach.
  • Odpowiedz