Wpis z mikrobloga

#mocnyvlog
JA #!$%@? JAK MNIE DENERWUJĄ TAKIE SEBY, NO JANIEMOGE. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA WSUWAM WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE WSUWAM, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO UŚCISKAŁBYM STAREGO ZE WSZYSTKICH STRON TAKI BYŁBYM SZCZĘŚLIWY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE PIKANTNE I OGIEŃ I PIEKŁO. ROZUMIEM NADAĆ WYRAZISTOŚCI, ALE ZABIJAĆ CAŁY SMAK POTRAWY DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI PIECZENIA JAPY? KRZTUSISZ SIE, POCISZ I LECI CI Z NOSA. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ PIANKĄ MONTAŻOWĄ. PRAWDZIWE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKAŚ PIZZERIA CZY U SIEBIE W KUCHNI. CO TAM MATI ZAMÓWMY PIZZE, DLA MNIE MEGADIABLOMEXICANOOSTRA Z DODATKOWYMI PAPRYCZKAMI, HEHE COŚ NIE OSTRA, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE JEŚĆ TAKIE MDŁE xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ POPIJ MLEKIE BO SIĘ WODO NIE POPIJA XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZĘ ZDEFEKOWAĆ MOIM MEGA PIEKĄCYM EFEKTEM TRAWIENIA, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE
  • 13
@maciek03: Nie no najlepsze sosidło, które lubi gruby to SOOOOOS ALGERSKI od Kasi i Tomka. On jest dobry, można #!$%@?ć pół butelki na cokolwiek. Czostkowy? Nie! Czostkowy psuje smak, ale ALGERSKI od Kasi i Tomka jest zajebisty.
@maciek03: Zawsze zastanawia mnie czym kierują się ludzie, którzy lubią zajebiście ostre dania. Rozumiem, ostre, dla wyrazistości smaku. Ale #!$%@? turbo ostrego czegoś (sosu, papryczek, #!$%@? wie co jeszcze), żeby tylko i wyłącznie czuć tą ostrość to już dla mnie #!$%@? mózgowe.
Zawsze zastanawia mnie czym kierują się ludzie, którzy lubią zajebiście ostre dania. Rozumiem, ostre, dla wyrazistości smaku. Ale #!$%@? turbo ostrego czegoś (sosu, papryczek, #!$%@? wie co jeszcze), żeby tylko i wyłącznie czuć tą ostrość to już dla mnie #!$%@? mózgowe.


@fadfafl55: też nie wiem, może chodzi o popisywanie się przed innymi
@maciek03: Mam kumpla, ktory #!$%@? całą dużą najostrzejszą pizzę i chwali. Mówi, że czuje ostrośc, al ennie robi na min wrażenia i lubi. Myśle, że z AlForno by sobie poradził.
A z kolei mówj znajomy Hindus na codzień je to z czym normalny człowiek by sobi enie poradzil.
No ale to są prawdziwi wymiatacze a nie taki leszcz z Miedzianki