Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
The Surge 1. Słucham państwa. Odbiłem od DS ale mam zamiar kiedyś w to zagrać i przejść. Jedyna gra z Soulslike, która mnie przetrzymała na dłużej to Lords of the fallen, ale też odbiłem po 10 godzinach grania. Chciałbym w końcu przejść coś tego typu i podobno The Surge jest bardziej przyjazna ludziom. Co sądzicie?

#gry #ps4 #darksouls
  • 11
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Też nie jestem wielkim fanem soulslikeów, chociaż kilka ich ograłem. Polecam Nioha, który moim zdaniem jest łatwiejszy od DS i ma zdecydowanie bardziej przystępną narrację. Możesz nawet mieć go w bibliotece, bo był w ps plus w listopadzie 2019. The Surge to ogólnie bardzo średnia gra. Ja się odbiłem po dwóch godzinach.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: we wszystko od From grałem i szczerze polecam Dark Souls 3 na początek. Elegancka, śliczna graficznie, cudowna muzycznie i ten przystępny gameplay.
Jeżeli dla Ciebie liczy się granie, a nie fabuła to tylko DS3.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: The Surge - klimat fajny, pomysł fajny, gameplay średni, szybko się znudziłem i poszło w odstawkę, ale nie jest to zła gra, czego nie mogę powiedzieć o Lords of the Fallen, podziwiam, że wytrzymałeś aż 10h, bo tutaj wszystko jest złe poza grafiką/muzyką... niemniej jednak dużo bardziej warto zagrać w Dark Souls ponownie, niż The Surge i moim zdaniem to bzdura, że ta gra jest bardziej przystępna od DS
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Najlepiej sam sprawdź. Mnie The Surge podobało się na tyle, że po ukończeniu gry odpaliłem od razu New Game+ i ukończyłem ją jeszcze raz zdobywając przy okazji zdobywają wszystkie brakujące osiągnięcia. Od razu uprzedzam, że gra nie jest wcale łatwa :) No i druga część jest lepsza od jedynki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tarkaz: @Desolator: Na całe szczęście jest demo i trochę pograłem. Sam nie wiem. Fajnie mi się zabija tych robomobków ale ogółem nie trawię futurystycznych klimatów :( Sam nie wiem co myśleć, więc chyba to znak że gra mi całościowo nie podejdzie.
  • Odpowiedz