Wpis z mikrobloga

@Vadzior: nie bierz Pollock'a bo będziesz żałował Miras, serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobacz sobie nawet rating na Untappd tego piwerka. Słodkie, mdłe alko mega mocno wyczuwalne, goryczka paląca w gardło. Weź lepiej zamiast niego Pijże kolejne. Dobrze radzę.
  • Odpowiedz
@Vadzior: Niekoniecznie 6 różnych. Przed świętami w ich zestawie 6X0,33 (nie w lidlach) były 3 różne piwa po 2 sztuki. Te co widać na zdjęciu to takie przyzwoite podstawki od lat w ich ofercie.
  • Odpowiedz
@dawid3012: u mnie wczoraj tak było, 30 minut męczenia tego Pollocka i połowa w zlew ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zabrałem z ciekawości bo w sklepie specjalistycznym przy premierze kosztowało 20zł za puchę. Im dalej z tym piwem byłem tym bardziej czułem jakbym spożywał jakieś słodkie wino w którym alkohol jest na tym samym poziomie co słodycz
  • Odpowiedz
@Vadzior: Daj znać po ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak lubię eksperymenty typu DeliStore od pinty czy inne sour od Funky to po prostu ten Pollock odrzuca ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vadzior: aaaaa myslałem, że stoisz przed regałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raczej zapomnij, w Szczecinie wczoraj w 2 lidlach byłem to tylko w jednym 3 puchy Pollocka mieli, sporo Pinty i Wrężela, niestety Pijże brak
  • Odpowiedz