Wpis z mikrobloga

@mat_pl: Tak. Ostatnio za wykopie ktoś mi napisał, że w auchan trafiają się ciekawe piwa, i ff i nepomucena znajdę i nawet takie niszowe jak z serii pinta deli store. Więc wczoraj pojechałem i rzeczywiście coś tam trafiłem. Z ff wziąłem wszystko co było. Z nepomucena widziałem 3 piwa: pijże, tucan i highway. A z pinty całą podstawa typu atak chmielu, modern drinking, itp, te dwa kwasy i z puszek to
@Vadzior: kurde u mnie w Auchan były Funky i podstawowe z Pinty ale Hazy Disco nie widziałem. No i funky fluid mimo wszystko opłacało mi się bardziej w sklepie specjalistycznym brać, różnica ok 1zł była na Funky jak mnie pamięć nie myli, a było to Funky Fluid które tam masz z czerwoną porzeczką, zacny sour ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mat_pl: U mnie w auchan wszystkie te piwka poniżej 10zł, a sklepie specjalistycznym to nawet podstawa pinty zaczyna się od 9zł. Ogólnie za wszystko zapłaciłem 103zł z groszami.
Wczoraj piłem te porzeczkowe, tylko to jest z czarną, a nie czerwoną xD Dobre.
@Vadzior: tyle tego jest, że człowiekowi ciężko spamiętać a i pomylić się łatwo ( ͡ ͜ʖ ͡) Na zdrowie, ja czekam w sklepie na nowości z Pinty + Nepomucen i Funky na chmielu HBC, sporo wyszło premier teraz
@Vadzior: ja już teraz poluje tylko premiery, wcześniej brałem wszystko jak leci i stwierdziłem po czasie, że szkoda $$$. Wolę schylić się po pewniaki i u nich zostawić kasę niż brać jakieś eksperymenty nowych browarów.
@mat_pl: Ja jeszcze dużo popróbować muszę, ale już sobie odpuszczam jakieś moczybrody czy za miastem. Skupie się na nepomucenie, ff, pincie i trzech kumpli bo zacne piwka mają.
@Vadzior: wrzuć też Deer Bear, Gwarek, Ziemia Obiecana, Birbant. Jeszcze browar stu mostów ale u mnie mają minus za te puchy 440ml.
Tak to jeszcze wezmę czasami coś z Łąkomina, browar Świebodzin.
@mat_pl: Deer bear słyszałem, że fajne ale nigdy nie widziałem stacjonarnie. Birbant w sklepie specjalistyczym widziałem jakieś. Stu mostów kojarzę ale chyba też nigdy nic nie spotkałem. Gwarek i ziemia obiecana nie znam nawet.
Spoko jest chyba jeszcze Piwne Podziemie, coś tam kiedyś piłem. I jest dalej stacjonarnie u mnie.
@mat_pl: Podesłałem te marki co napisałeś różowej, że ma szukać w każdym sklepie i mi wysyłać jak spotka i już w tesco spotkała Birbant Red aipa xD
Wzięła też jakaś nowość z Tenczynka z marakują, ale to bardziej dla siebie niż dla mnie xd
@mat_pl: Byłem kilka minut temu. Też nie było ani 21 ani Maniaca. W sumie to tylko tego drugiego chce bo 21 mam w spiżarni (szkoda tylko, że zapłaciłem za niego jakoś 16zł...). Pytałem pracowników to nikt nie wie. Widziałem na fb na grupach, że ludzie kupowali je już we wtorek. I teraz pytanie czy były i wykupili czy leżą gdzieś na magazynie. A może i wcale nie będzie. Po pracy jadę
@Vadzior: kurcze pewnie nie mieli dostawy FF, podobnie było z 3 kumpli w tym moim lidlu, według gazetkowej rozpiski miał być a pojawił się tydzień później na półkach. No i ciekaw jestem jak tam BUSH z Nepomucena Ci smakował ?
@mat_pl: U mnie zawsze wszystko było. Cóż, zobaczę innego lidla po pracy. Jak nie trafię to jutro znów rano podjadę tam gdzie dziś. Może leżą gdzieś na magazynie jeszcze.
@mat_pl: Znalazlem. Jeszcze na palecie stoja. Ale tylko po jednym kartonie puszek ff i piw wrezel. Malo. A polowe juz ludzie powyciagali. Fuks ze zauwazylem bo juz zrezygnowalem i robilem zwykle zakupy. Pozniej wrzuce jeszcze Ci zdjecie co dzis kupilem bo jechalem obok sklepu specjalistycznego.
@mat_pl: Może jutro.
Warto rozejrzeć się po sklepie, ja tą paletę znalazłem kawałek od docelowego miejsca piw kraftowych. Różne rzeczy na niej stały. Ktoś rozerwał kartony i rzuciły mi się w oczy białe kapsle piw wężel, patrze obok dziura w kartonie, wsadzam rękę i wyjmuje triple neipe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mat_pl: Trzymam kciuki. Melduj
Ja popijam sobie everyday hazy ipa od ff, smaczne.
I jeszcze dziś coś z zapasów wleci. Muszę uszczuplić swoje zbiory. Wpadło też parę piw od znajomej co pracuje w barze i w związku z końcem terminów puszcza taniej. Ale nic ciekawego nie było żeby się chwalić.
@Vadzior: Spoko jeszcze nie :) u mnie rekord na wakacje zaopatrzenia na ok 250zl po rabacie :D życzę smacznego :) daj znać jak ten delistore jagodowy bo czerwony był git no i stout pinta&Widawa wczoraj go odłożyłem na półkę
@mat_pl: Deli jagodowy dobry, owockowy i dość kwaśny. Spodziewałem się, że będzie słodszy.
Teraz pije czerwonego, podobne odczucia. Oba na tym samym poziomie mogę postawić, a lubię i te i te owoce. Plusem jest też, że mimo 8% wgl nie czuć alko, pije się jak dobrą lemoniadę.
@mat_pl: No to fajnie trafiłem. Widzę, że ten mój sklep całkiem źle się nie zaopatruje. W piątek teraz mieli dostawę i to właśnie z tej dostawy towar + to co wstawiałem w sobotę na zdjęciu. Wcześniej posądzałem ich o skąpą ilość kraftów bo w sumie przez prawie miesiąc nic nowego nie pojawiało się, a na półce zalegały tylko mniej ciekawe i drogie pozycje. Ale taka dostawa jest z raz na miesiąc
@mat_pl: Chyba pora na odwyk zakupowy xD już w lidlu kupiłem co miałem kupić. W pobliżu jest auchan to mówię zajrze. W sumie nic nowego nie było. Ale tak patrze to dawno porterów nie piłem. Jako, że się nie znam to wziąłem to co kojarzyłem i lubiłem - Komes. A że nie pamiętam który najbardziej mi smakował to wziąłem wszystkie jakie były xD No i dwa Maltgardeny w puszce jeszcze wpadły.
źródło: comment_1618426105F39MtTIQGPHULOQadBvT7J.jpg
@mat_pl: Jest nowa ulotka lidla. Nic zaskakującego tym razem.
Co weźmiesz z tej oferty? Ja się zastanawiam nad Miś Wojtek z Wrężel ze względu na mięte. I może jeszcze z Artezana te dwie ipki Witam i Mera.
@mat_pl: No ja jeszcze nie byłem i nie wiem czy nie pojadę dopiero w weekend. Nie ma u mnie brania na te crafty. Maniac i 21 jeszcze na półkach parę dni temu stały.