Wpis z mikrobloga

Można powiedzieć, że @Media_Expert wyszedł z twarzą po tym jak anulowali mi zamówię na batwinga w promocji (609 zł). Napisałem o tym tutaj i skontaktowali się ze mną i dowieźli za co dziękuję.

Na minus stan opakowania - zdjęcia niżej. Już to olewam bo się za bardzo na tego dzika napaliłem. Co z tego że już łącznie 6500 klocków czeka do złożenia.

Warto plusnac żeby ludzie wiedzieli ze Media Expert umie w obsługę klientów, a z dbaniem o paczki jeszcze musi poćwiczyć.

#lego #mediaexpert
Pobierz
źródło: comment_1616085396Gr4EtDjpOJS6BOXijB2vs8.jpg
  • 10
@Bobokkk: Też mi chcieli anulować Hogwart, ale powiedziałem, że mogę poczekać i niech dostarczą z opóźnieniem... Zobaczymy co z tego wyjdzie... Odbiorę jak coś osobiście i jak będzie jakieś wgniecenie to będę musiał obejść się smakiem.
@Bobokkk: Dzisiaj też kontaktował się @Media_Expert i jutro odbieram zaległe, anulowane zamówienie na Astona Martina, także potwierdzam również, odnoszę wrażenie, że sklep wychodzi na dobrą drogę, jeśli chodzi o Lego. Oczywiście liczę na to, że opakowanie będzie bez zarzutu przy odbiorze na sklepie.