Wpis z mikrobloga

jak myslicie czego brakuje silverom czy goldom zeby wbic to high elo? [TYM RAZEM NA SERIO]

W sensie wiadomo ze sa ludzie uposledzeni fizycznie itp ktorzy nie moga osiagnac "fizycznego skilla" ale mowimy o umysle.

Ja mysle ze to sa ludzie glupi w tym sensie ze zwracaja uwage na to co nie ma znaczenia i sie na to uzalaja albo pozwalaja amortyzowac swoje bledy i porazki przez "błedy" innych. W to sie jasno wpisuja wszystkie "tilty" "triggered" itp, ktore oczywiscie sa subiektywne i nie maja znaczenia. Taki schemat porazki jest typowy dla ludzi prostych i glupich poza liga.

#leagueoflegends
  • 6
@NewBlueSky: cóż, tacy ludzie nie zwracają uwagi na objectivy, na turrety, na wizje, na przewagę przeciwnika, przewagę postaci na lvl1. Często tacy się biją do odciny na 1lvl xD
@NewBlueSky: Wszystkiego. Mówię bez kity. Nie widziałem w silverze żeby jakikolwiek support poza mną robił tak podstawowe rzeczy jak wykorzystywanie 2lvl spike'a, zgarnianie aggro minionów żeby nie rozbiły się o wieżę, roamy, głębokie wardy, o tym że supporty na tym elo kupują 2-3 kontrolki na 35 minutowy mecz nie wspominam xD
A inne pozycje to nie wiem, z ADC to powiem, że mogą nie tracić całej przewagi wypracowanej przeze mnie na
@Haraj: @xdevo: @Cesarz_Nieruhato: ale w tym jest jeden niuans bo w toerii w grze moze byc gracz ktory cos wie i np daje dobre calle, pingi ale ci gracze je olewaja. Wiec nawet nie musisz analizowac bo ktos ci powie, oczywiscie najbardziej chcialbys sie dowiedziec np o matchupie ale wtedy twoj przeciwnik by musial powiedziec co #!$%@?.

Wiadomo ze sa bledne pomysly, a skoro nie wiesz to latwiej odrzucic
@NewBlueSky: z doswiadczenia moge powiedziec, ze glownymi problemami na low elo sa:
-niekorzystanie z mapy
-bieganie za killami zamiast np. ubic dwie wieze
-nieumiejetnosc ocenienia "mocy" przeciwnika, tylko wlatywanie przy kazdej mozliwej okazji

No i to, co wydaje mi sie byc najwiekszym problemem na low elo, to slaba psychika. Przy 0/2 na linni goscie juz potrafia prosic o ff, nie wspominajac juz o czesciowym olewaniu meczu.