Wpis z mikrobloga

@mikeeho: wpłynął na to, że ludy Afrykańskie nie używały prezerwatyw. Każdy ma własny rozum, ale to papież stoi między Bogiem a katolikiem i jego zdania nie można podważyć. Mam nadzieję, że papież na łożu śmierci zrozumiał jak wiele istnień ludzkich pochłonęła jego zła decyzja.
  • Odpowiedz
@chusteczki_do_higieny_intymnej ludy afrykańskie to taki zabobon i ciemnota że żeby im te kondomy zrzucać z samolotów to by je co najwyżej pompowali i grali nimi w piłkę. Mówisz o ludziach którzy żyją w skrajnej nędzy i często są mentalnie w 5 wieku p. N. E. Obcinając kończyny albinosom albo obrzezajac dziewczynki między wojnami plemiennymi. Skończ pieprzyć i trollować bo jesteś słaby.
  • Odpowiedz
@mikeeho: mimo wszystko były ruchy uświadamiające o prezerwatywach, ale jak tylko kościół się o tym dowiedział, to szybko je ukrócił.

. Mówisz o ludziach którzy żyją w skrajnej nędzy i często są mentalnie w 5 wieku p. N. E


Więc tylko ludźmi cywilizowanymi powinien przejmować się Kościół? To też są katolicy i jasnym jest, że postąpią zgodnie z wolą zwierzchnika. Wydaje mi się, że gdzieś popełniasz błąd na drodze swojej
  • Odpowiedz
wogle nie ma we mnie nienawiści ani jadu ale mówisz brednie i mówię ci to wprost.


@mikeeho: przeczytaj o wizycie Jana Pawła II w Tanzanii, jego kazaniu i opłakanych skutkach dla tamtejszej ludności, zanim zarzucisz komuś nieprawdę.

Domyślam się że redaktor -śmieszek to z Urbanem tylko w gumie.nic dziwnego pewnie boją się AIDS.


Wytykanie komuś "bredni" w obliczu tego typu komentarzy zakrawa o trollowanie, więc nie będę z Tobą kontynuował
  • Odpowiedz
Weź leki, najlepiej zaraz. I wyjmij kij że swojego wierzącego dupska ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kempes: boje się że w jego wypadku to nie jeden kij, a dwa, na dodatek pod kątem prostym w pi razy drzwi 1/3 długości...
  • Odpowiedz