Wpis z mikrobloga

@Sl_w_k_1: Ty w ogóle widujesz tych synów, o których mówisz? Gry i środowisko to jedno, ale dzieci naśladują rodziców, a już na pewno przejmują od nich poglądy w młodym wieku. No nie wierzę, aby rodzic mógł czegoś takiego nie zauważać. I tak, nawet dzieci potrafią miedzy sobą gadać o tym, na kogo czyi rodzice głosują, bo jak temat jest głośny wszędzie, to i do dzieci dotrze, choć bez zrozumienia. Rozumieją za
  • Odpowiedz
@buczubuczu: Masz rację, ale tak słabo gdy chwali się takim zdjęciem człowiek z którego obozu pochodzą Piotrowicz i Kryże (bo byli w partii lub też byli gdzieś z nadania partyjnego, szczególnie ten drugi pochodzący z bolszewickiej rodziny mającej krew na rękach).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andrzej-roman: a to swoją drogą, rządzący są tak wybiórczy w głoszonych przez siebie hasłach (tzn w ich stosowaniu), że ja #!$%@?, wali hipokryzją z kilometra. No ale wielga Bolzga.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: chłopie, czy ty naprawdę pytasz jakiegoś 17 letniego spierdoksa z wykopu czy ma dzieci? XD
I po co się z nim wdajesz w dyskusje? Każdy z nas jak był dzieciakiem, to się bawił żołnierzykami i brzydziły go czułości z dziewczynami, ale dla wychodka to będą błędy wychowawcze i nie przetłumaczysz.
  • Odpowiedz
  • 0
Serio uważasz, że dzieci od małego powinno się uczyć, że można innych ludzi zabijać z jakiegoś powodu?


@Jakis_ja inba zakażmy plastikowych żołnierzyków i karabinów
  • Odpowiedz
a to można zabijać ludzi których się nie lubi? Zabiłeś już kiedyś kogoś?


@Pierorzek: nic nie mówiłem o zabijani ludzi, których się nie lubi. Uznałem za nieprawdę stwierdzenie, że nie można zabijać ludzi bez względu na powód.
  • Odpowiedz