Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jakis_ja: masz dzieci?
Bo ja mam dwójkę synów.
Jak na ekranie dwóch gości sie bije to chcą wejść do ekranu.
Jak para sobie popatrzy w oczy to mówią bleee.
I tyle.
  • Odpowiedz
Jak para sobie popatrzy w oczy to mówią bleee.


@Sl_w_k_1: Na twoim miejscu zacząłbym się zastanawiać, czemu twoje dzieci tak reagują na przejaw bliskości czy tez okazywania sobie uczuć.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: No nie interesuje go mocniej, ale za to dziecko powtarza po dorosłych. I taki dzieciak później pójdzie do szkoły i będzie maltretował innych święcie przekonany, że przecież bije złego. Z resztą nawet starsze kuce też nic nie rozumieją, a jednak nie przeszkadza im to nienawidzić pewnych grup, bo ktoś im powiedział, że są złe.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Wyobraź sobie, ze mam czwórkę. Żadne z nich tak nie reagowało. Może dlatego, że codziennie mogły obserwować bliskość i uczucia między ich rodzicami, zamiast nienawiści do innych ludzi, którzy im się nie podobają.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Tak jeszcze dodam, że w tej narracji do lewaków/komuchów zaliczane są też osoby LGBT, a chyba nie muszę tłumaczyć, że pielęgnowanie uprzedzeń do takich osób od dziecka nie jest zbyt rozsądnym zachowaniem ze strony rodzica.
  • Odpowiedz
@Jakis_ja: Fajnie musi mieć w chacie jeżeli naturalną reakcją dzieci jest "celowaniu z pistoletu". Ja swoim dzieciakom czytam Kicie Kocie na dobranoc, a Rzymkowski najwyraźniej wyglasza przemówienia o wrogach wielkiej Bolzgi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
. @Jakis_ja: aż bylem gotów wsiąść w samochód i pojechać do twojego domu i włączyć twoim dzieciakom przeminęło z wiatrem.
Ale wszedlem na Twój profil i eot.
  • Odpowiedz