Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, co robić?
W wakacje kupiłem mieszkanie po zajęciu komorniczym, wyremontowałem i teraz z dziewczyną sobie spokojnie mieszkamy.
Wczoraj około godziny 23 dzwoni domofon, odbieram a tam jakiś typ że mnie #!$%@? i milion innych gróźb. Następnie około 4 w nocy znowu zadzwonił domofon ale tym razem cisza, #!$%@? mnie obudził. Jesteśmy nowi w mieście żadnych spin z nikim nie mamy więc to na pewno nie chodzi o nas. Podejrzewam, że to albo stary lokator albo ktoś kto chce odzyskać dług.
Nie przyznam trochę się boimy, co możemy zrobić? Nie mam jak gnoja dorwać bo póki co dzwoni tylko przez domofon i nie mam jak z 9 piętra go przechwycić. Drugie pytanie jaki gaz pieprzowy warto kupić w razie w?
#nieruchomosci #kiciochpyta #pomocprawna
  • 56
@Gufi1315 hmm no to chyba aż tak spokojnie sobie nie mieszkacie ( ͡º ͜ʖ͡º) najlepiej udawać jakaś inna osobę i grać głupa. Jak zadzwoni kolejny raz to powiedz że Zbychu tu już nie mieszka teraz Władek i Żaneta i czy to te garnki przyjechały.
@Gufi1315: albo wytłumaczyć kulturalnie przy zamkniętych drzwiach, my też mamy mieszkanie co ludzie przychodzą po spłatę zadłużenia od poprzednich właścicieli ale to kulturalnie mówimy, że ta osoba od dawna tu już nie mieszka i tyle w sumie. Nikt po nocach nie wydzwaniał chociaż domofon nie działał xD to nie wiem w sumje
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: XDD Drzwi ma zamkniete, wiec jak ktos bedzie probowal nachodzic to wtedy mozna zaczac dzialac. Poki co rownie dobrze to moze byc jakis sebek matol co sobie robi jaja
panie inteligentny

Zreszta co zrobisz, zadzwonisz na policje i powiesz ze ktos dzwonil ci na domofon w nocyXD Na pewno sie przejma
wiec jak ktos bedzie probowal nachodzic


@Norskee: Przecież już nachodzi.

Poki co rownie dobrze to moze byc jakis sebek matol co sobie robi jaja


@Norskee: Dalej jest to przestępstwo.

Zreszta co zrobisz, zadzwonisz na policje i powiesz ze ktos dzwonil ci na domofon w nocyXD Na pewno sie przejma


@Norskee: Przejmą się czy nie mają obowiązek zgłoszenie przyjąć. A twoje rozwiązanie problemu typu "ZAMKNĘ OCZY TO ZNACZY, ŻE PROBLEM