Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 56
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Czwartek, 18 marca 2021. Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwały. Słońce wstało dziś o 05:54. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 12 godzin, w zenicie znajdzie się o 11:54 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:55. Ciemna noc zapadnie o 19:13, ale gwiazd można wypatrywać od 18:31.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 28

Dzień dobry!
Czwartek czyli weekend czas zacząć.
Zimno jakoś tak, chociaż najważniejsze że nie pada. Dostałem sygnał że w Elblągu biało ¯_(ツ)_/¯
No nic, jakoś trzeba przeżyć, bo przecież stare przysłowie mówi: w marcu jak w garncu.
Pyszności samych przez calutki dzień i aby był milutki oczywiście. Trzymajcie się. Hej!
Niebawem N4S Berlin --> Elbląg
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
@micke: Cześć wszystkim!
Musiałem przyjść dzisiaj do pracy na cztery godziny, mój kochany prywaciarz śmierdziel rozkazał odrobić. Jego życzenie jest dla mnie rozkazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki co słońce się usmiecha i niech już tak zostanie. Dobrego dnia przyjaciele, pełnego dobrych momentów w tych dziwnych czasach. Nie dajcie się smutkom i zmartwieniom. Jedziemy z tym dniem!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem:
@Jurgen_Van_Beethoven:

Szalom. Czwartek to mały piątek już. Wczoraj się wynudziłem jak mops na robocie, zrobione wszystko do 11 na gotowo, a tu jeszcze 3h trzeba było ucyganić jakoś XD