Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 56
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Czwartek, 18 marca 2021. Imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwały. Słońce wstało dziś o 05:54. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 12 godzin, w zenicie znajdzie się o 11:54 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:55. Ciemna noc zapadnie o 19:13, ale gwiazd można wypatrywać od 18:31.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Wejszlo: śnieg, u mnie padał dziś tak z 10x. Najczęściej w parze ze świecącym słońcem. A raz to na autostradzie jak jechałem - 200 metrów czysto i gites, a po 200 metrach śnieg jak w mini śnieżycy na 20 sekund. I znowu spokój. Wtf.

Co do wyników - mam nadzieję, że mi przyklepią ten lipidogram w rckik s Katowicach, s nie będą płakać, że za wysokie cyferki. No i wiem
  • Odpowiedz
Dzień dobry, po całym jednym tygodniu z prowadzeniem zajęć stacjonarnie uczelnia znowu się zamyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto mógł przewidzieć że kolejny lockdown będzie. Dziś w pracy więcej chodzenia i szukania rzeczy do montażu niż samej roboty, nie było by z tym problemu gdyby nie to, że miało być wszystko przygotowane przez kogoś w firmie a my mieliśmy wejść zamontować, podłączyć i po robocie, a tak skończyło się na montażu a na podłączenie zabrakło czasu. Na jutro już jakieś plany mamy więc robota pewnie będzie czekać tydzień. Mam tylko nadzieję że nie wyląduję w pracy na HO, wszystkie tematy to zrobienia zdalnie mamy już wyczerpane.
Miłego dnia, pysznej
  • Odpowiedz
@Dioddy: lol, przekopiowałem na biegu jeden z wpisów XD
Niestety, rano wszystko robię na wariata :}

I tak w ogóle to wielki #!$%@? w dupę każdej mendzie rozdupcającej butelki na chodnikach i ddr. Dziś spóźniłem się do roboty, bo złapałem gumę i musiałem odholować rower do domu. Byle do weekendu...
  • Odpowiedz
@Dioddy: ŻODYN SIE NIE SPODZIEWOŁ, ŻODYN.
Z resztą, kwarantanna ZUPEŁNYM PRZYPADKIEM kończy się 9 kwietnia, żeby pewien szeregowy poseł mógł sobie w obstawie pojechać na Wafel i postękać do mikrofonu, jak to cały świat jest be. Ewentualnie tzw obostrzenia utrzymają (bo prawda jest taka, że trzymanie polaków za ryja ma już kilka miesięcy i nie chce przestać), a i tak okaże się, że wojewoda będzie mógł, a my, smrody, w
  • Odpowiedz