Wpis z mikrobloga

@wojna: przecież to zwykły przypadek, mogli nie zauważyć że galerie handlowe i inne takie, po tylu dniach, otworzą w sobotę i stanie się armagedon na parkingach... a pewna ROCZNICA to tylko zbieg okoliczności. xD
ravau - @wojna: przecież to zwykły przypadek, mogli nie zauważyć że galerie handlowe ...
  • Odpowiedz
@Marek1991: kto napisał że myślą iż skończy się 9 kwietnia lockdown? Będzie przerwa na WAZNA UROCZYSTOSC PANSTWOWA.

RZAD WYCIAGA WNIOSKI, uczy się, nie popełnia tego błędu co rok temu, ba, ja myślę że oni w nocy z piątku na sobotę są w stanie uchylić obowiązku noszenia maseczek i trzymania dystansu na ten jeden magiczny dzień. xD

Społeczeństwo i tak ich popiera, 40% jest, mogą pluć do ryja każdemu :)
  • Odpowiedz
@Marek1991: cofnij kalendarz do tyłu o rok, internet obiegły zdjęcia zgromadzenia, brak social distance, to wystarczy. Tak dokręcają śrubę, aby na jeden dzień poluzować.

W sobotę cała Polska do galerii, a po weekendzie smutne miny i konferencja, bo wzrost zakażeń. Banalny scenariusz
  • Odpowiedz
@ravau: Cofnąłem kalendarz o rok i wychodzi na to, że obostrzenia które były w dniu 10 kwietnia 2020 nie różnią się od tych które będziemy mieć od przyszłego poniedziałku.

20 marca premier Mateusz Morawiecki ogłosił na konferencji prasowej wprowadzenie stanu epidemii na terenie Polski. Do 12 kwietnia zostało przedłużone zamknięcie placówek oświatowych i szkół wyższych, a także placówek kulturalnych, sklepów w galeriach (oprócz sklepów spożywczych i aptek). Kara za nieprzestrzeganie kwarantanny
  • Odpowiedz
@wojna: najgorsze jest to, że jest duże prawdopodobieństwo, że między 20 a 9 jeszcze bardziej dokręcą śrubę i pozamykają wszystko, 10 w teorii wszystko wygaśnie, zrobią sobie "smoleński ból", a od 11 znowu kontynuacja gospodarczych represji i okupacji.
Polacy i Polska pod okupacją żydopisiorów. Ten kraj nigdy nie wstanie z kolan, naród pomiatanych niewolników, a będzie tylko gorzej. Żal mi tych wszystkich przedsiębiorców i ludzi co zbankrutują i wpadną w biedę
  • Odpowiedz