Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze potrzebuje pomocy.

Wykop wyswietla mi sie tak jak na zalaczonym obrazku.

Problem pojawia sie na PC z Windowsem (Chrome, Edge), oraz telefonie z Androidem (Chrome).
Z jakiegos powodu na laptopie z Windowsem (Chrome) problem nie wystepuje dzieki czemu moge stworzyc ten wpis.

Tydzien temu zglosilem problem poprzez Centrum Pomocy do administracji.

Kilka ponaglajacych maili pozniej dowiedzialem sie ze po konsultacji z dzialem technicznym okazalo sie ze problem nie jest po stronie Wykopu tylko u mnie. Dowiedzialem sie ze "Przyczyna prawdopodobnie jest problem z wczytywaniem sie plikow ze stylami (CSS)".

Google nie bardzo pomagaja rozwiazac problem a mailowac dalej z Centrum Pomocy nie mam sily... Pomoze ktos jak rozwiazac problem? Jest szansa ze przy okazji madre glowy z dzialu technicznego i Centrum Pomocy sie czegos naucza.

Z gory dziekuje!

#gorzkiezale #administracja #css #pomocy #
StefanH - Drodzy wykopowicze potrzebuje pomocy.

Wykop wyswietla mi sie tak jak na ...

źródło: comment_1616001521WwW4bFusv8MVvf7xCHYu2v.jpg

Pobierz
  • 11
@piotrek-net: dzieki za chec pomocy jednak nie podzialalo
Zmienilem DNS z automatycznego na ustawiany recznie - ustawilem preferowany tak jak napisales - wykonalem rowniez ipconfig /flushdns z command line'a jako admin - jednak ciagle wyglada tak samo
Masz moze jakis pomysl dlaczego?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StefanH: mi jeszcze restart routera przychodzi do głowy, wyczyszczenie pamięci podręcznej w Edge i znowu ctrl+F5 na wykopie. Cssy z reguły są ładowane z CDNów, może router mimo wszystko podaje nieaktualne IP dla hosta serwującego cdn. To na 99% jest problem z dns. Jaka sieć? W UPC się lubią dziać takie jaja, oni mają dupne serwery DNS.
@piotrek-net: dzieki wielkie za zaangazowanie!
Sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Jestem w Australii to po pierwsze.
Po drugie sytuacja z urzadzeniami wyglada nastepujaco:
PC - siec WiFi - tutaj zmienilem DNS oraz flushdns oraz Ctrl + F5 - nie dziala ani na Chrome ani na Edge
Telefon - siec WiFi - Android - Nie dziala na Chrome - zmiana sieci na mobile data rowniez nie rozwiazuje probemu
Laptop - ta sama