Wpis z mikrobloga

...bo to okazja, żeby zadać pytania. Okazja do dyskusji i przybliżania społeczeństwu tego tematu. Ważne tylko, żeby przekazywać prawdziwy obraz stanu rzeczy. Keynell zapewne mówi jak to wszystko wygląda z jego perspektywy.
@DawidWarsaw: Mówiąc wprost, mam wątpliwości, czy jest psychiatrą :-) m.in. odpowiedź na pytanie o dystymię bardzo mnie zdziwiła...

Ale na swojej stronie napisałeś, że miałeś z nim już wcześniej z nim kontakt - zdziwiło mnie to, on naprawde jest psychiatrą?
Nie mam tego potwierdzonego na 100%. Keynell już od dawna na Wykopie dyskutował ze mną o psychiatrii, używają takich stwierdzeń jak "moi pacjenci", także myślę, że to bardzo prawdopodobne, że rzeczywiście jest psychiatrą.
@dziadekwie:

Trudno powiedzieć.

Z jednej strony porusza się (zwłaszcza na początku) na ogromnym poziomie ogólności rodem z gugla, ale jednak takie posty:

Jest to problem, przez pewien czas próbuje sie pytań zamkniętych, mówi sie pacjentowi by kiwał lub potrząsał głową w odpowiedzi na pytania. Dokładnie wypytuje sie rodzinę, co i kiedy się z pacjentem działo.

Zazwyczaj za zupełnym milczeniem (czyli mutyzmem) kryje się silny lęk, więc podaje się anksjolityk, który w
@dziadekwie:

Keynell podał mi swojego nicka na Konsylium24 - wszedłem, sprawdziłem, wszystko się zgadza - identyczny nick jak na Wykopie, specjalizacja, wiek.

Zatem jeśli to nie jakiś piramidalny spisek, to myślę że można śmiało założyć wiarygodność tego AMA (chociaż jedno! :).