Wpis z mikrobloga

Ja cież pierdzielę...

Oglądam od dłuższego czasu odcinki Magazynu Kryminalnego 997, jedne są straszniejsze, inne mniej, ale dawno żadna rekonstrukcja nie podziałała na mnie jak ta pierwsza w odcinku z 29 listopada 2001. Dawno nie czułem takiej złości i wściekłości widząc jak seryjny morderca podający się za inkasenta gonił po całym domu z pistoletem za biednym wystraszonym chłopcem. I ogólnie cała ta rekonstrukcja bardzo dobrze zrealizowana, oglądało się jak fragment jakiegoś dobrego thrillera.

Może ktoś zna sprawę z pierwszej rekonstrukcji i wie czy sprawca został złapany?

Jednocześnie rekonstrukcja zaczynająca się w 23:30 minucie jest chyba jedną z najzabawniejszych w całej historii M997.
Polecam obejrzeć na youtube.

#mk997 #magazynkryminalny997 #997 #policja #kryminalne #kryminalistyka #niediegetyczne #youtube
kocimietka_BB - Ja cież pierdzielę... 

Oglądam od dłuższego czasu odcinki Magazynu...
  • 4
nie jak ta pierwsza w odcinku z 29 listopada 2001. Dawno nie czułem takiej złości i wściekłości widząc jak seryjny morderca podający się za inkasenta gonił po całym domu z pistoletem za biednym wystraszonym chłopcem. I ogólnie cała ta rekonstrukcja bardzo dobrze zrealizowana, oglądało się jak fragment jakiegoś dobrego thrillera.


@kocimietka_BB: Tego inkasenta złapali, ale nie zgromadzili wystarczających dowodów i sąd go uniewinnił.