Wpis z mikrobloga

#opowiesciserwisowe

Może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób da się wygiąć jeden pojedynczy bolec we wtyczce od klawiatury? Zawsze wydawało mi się, że te porty są tak zrobione, że albo wchodzi albo nie i nie da się tego #!$%@?ć.

Spotkałem dzisiaj coś takiego u sąsiada jak przyszedłem robić im kompy. Sąsiad zdziwiony, że klawiatura nie działa. Ja byłem jeszcze bardziej zdziwiony jak wtyczka nie chciała wejść. Wziąłem długopis, naprostowałem i działała.

Jeszcze był idealnie zasrany dysk C. Jeszcze nie widziałem okrągłego 0 kb wolnego miejsca na partycji systemowej.
  • 10
  • Odpowiedz
@miesnakrowa: co tam myszka, fajnie się prostuje piny na procku :D ach te AMD <3 przynajmniej intel ma to o wiele lepiej rozwiązane bo na płycie znacznie ciężej pogiąć piny a u amd to no problemo
  • Odpowiedz
Jeszcze był idealnie zasrany dysk C. Jeszcze nie widziałem okrągłego 0 kb wolnego miejsca na partycji systemowej.


@Khaine: Ja widziałem ostatnio jak błędnie ustawiłem wtyczkę do FF i mi robiło zapis sesji co 1 minutę. Po kilku dniach komp zaczął mulić jakby miał wpiętego 8051. Okazało się, że przez te kilka dni nazbierało się 10GB plików sesji :D
  • Odpowiedz
@Khaine: @Migfirefox: Ja na Windows 7 zapomniałem przy przenoszeniu się z XP zmienić rozmiaru C: i zostawiłem 19GB. 7 ofc zapchała to do pełna w trybie ekspresowym i przez następne pół roku chrzaniła mi że jej miejsca brakuje, ale po za tym i brakiem możliwości aktualizacji systemu, wszystko działało bez problemowo. Za to po zmianie rozmiaru partycji, Windows z automatu zajął 2 kolejne gigabajty.
  • Odpowiedz