Wpis z mikrobloga

@ChomikSon Zanieczyszczenie powietrza, zasoby wodne, ceny energii elektrycznej, śmiertelność na drogach, poziom ochrony zdrowia, dostęp do metod planowania ciąży, poziom skomplikowania podatków i przepisów, korupcja władzy, inflacja, wydatki na przywileje emerytalne i socjal, wiek emerytalny, patodeweloperka bez regulacji, korporacje nie płacące podatków, ceny autostrad
@rydzo: XDDD Tak tak. Odosobniony przypadek jednego psychola 10 lat temu kiedy zginęło 77 osób to powód żeby skreślić kraj lepszy od Polski o dwa poziomy pod każdym względem. Statystycznie łatwiej kopnąć w kalendarz zderzając się tam z łosiem niż w sytuacji opisanej przez ciebie. No ale chochoł jest, zgniły zachód jest, gitarka. Wolałbym zaryzykować bycie uczestnikiem drugiej Utoyi niż żyć w kraju gdzie jeśli mój syn urodzi się gejem to
ja tam wolałbym urodzić się choćby w Niemczech, a najlepiej to w USA, Kanadzie czy Skandynawii, ale tak jak mówisz mogło być gorzej i jakaś ukraina albo coś gorszego


@drMoreau: No ja to bym chciał się urodzić w UK w rodzinie królewskiej.

No ale jestem urodzony jako Polak w Polsce.

Ale zgadzam się @ChomikSon - Polska to rozwojowy kraj europejski - jakieś 90% ludzkości żyje zdecydowanie gorzej w krajach mniej rozwiniętych
@Bekovsky: @drMoreau:
Wiecie co jest najzabawniejsze w tych wszystkich polskich lewakach?
Są antyrasistowscy, antynarodowi, antypatriotyczni, uważają, ze nie można czerpać żadnej dumy i tożsamości narodowej z racji urodzenia. I jednocześnie uważają, że z racji tego, że urodzili się w Europie, NALEŻY im się co najmniej 2 tysięcy euro miesięcznie wypłaty(a w domyśle więcej). Nie mają osiągnieć, nic nie zrobili, niczym się nie wyróżniają(jakby cokolwiek sobą reprezentowali, z łatwością by mieli
ja chciałbym się urodzić w bogatej norweskiej rodzinie. Mieszkalibyśmy w nowoczesnym i przytulnym domu krytym czarnymi lub czerwonymi panelami, jedli codziennie dorsza na obiad, a po kolacji smarowali rączki neutrogeną. :3


@Borealny: no tak bo norweskie bogate rodziny są bogate bo im to z nieba spadło, a nie dlatego, że ciężko na to sobie zapracowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak w ogóle to nie wiedziałem, że