Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie zapostować jeszcze raz, bo mam zajawkę i nie chcę, żeby temat zginął:

Hej Mirasy! Mam taki głupi (a może nie aż taki głupi) pomysł.

Mam ochotę zrobić jakąś grę. Jakąś fajną. Jakąś, w którą chcą grać ludzie. No np wy Mirasy. No ale żeby nie robić w ciemno to zarzucę temat:

Kto chce się w to zaangażować?

Temat i cel jest otwarty, wybierzemy po prostu ten pomysł, który najbardziej was zainteresuje. Oczywiście w ramach moich skromnych możliwości. A te narzucają mi platformę: mobile. Android i iOS.

Trochę o mnie: programuję już od dawna, zawodowo od 6 lat iOS no i Unity trzepię do bóló i nadziejii ( ͡° ͜ʖ ͡°), mam dwie wydane gry no ale szkoda gadać, przerost formy nad treścią bo podczas tworzenia myślę za bardzo technicznie :D

Tak więc byłoby zajebiście jakbyśmy mogli się skrzyknąć i coś wspólnie dłubać.

Nie musisz być techniczny, jeśli masz jakieś pomysły i chcesz testować i dawać feedback, to wskakuj, jedziemy w gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak temat się przyjmie, to super, jedziemy, jak nie, no cóż... to nie :D

#zrobmysegre #zajawka #gra #gownowpis
  • 21
@FizzyDrink: Jest to jakiś temat, może być, zobaczmy czy jeszcze będą chętni na takie coś :) Generalnie pomysł ciekawy :D Trzeba będzie jakieś assety powynajdywać no i pytanie, czy by Ci się chciało się w to zaangażować? Wiesz, jako takie dłubanie po godzinach :)
@apneawykopek: Nie znam Kingsajz :( no sam pomysł mi się podoba, ale obawiam się, że scope na taki pierwszy projekt jednak deko za duży, coś mniejszego. Jak okażemy się zajebistym teamem to rzucimy się potrem na coś większego :)
@FizzyDrink: No to widzę, że moglibyśmy tutaj coś razem podłubać. Jak mówisz, że masz tablet i umiesz na nim robić coś więcej niż przeglądać mikrobloga to znaczy, że jesteś do tej pory najlepszym grafikiem :D a co do devu to też będzie co robić. Myślałeś bardziej 2D czy 3D?
@batonPiotr: ja to widze tak, że chcesz zarobić na frajerach, którzy ci pomogą w ramach rozrywki

zresztą #!$%@?ąc od mojej krytyki nie jestem pewna czy znajdziesz tu kogoś na tyle mądrego, żeby był w stanie pociągnąć budowę gierki, raczej te produkty co tu wrzucają wyglądają jakby się cofnęli o 20 lat wstecz i nie mam na myśli tych gier co miały ręcznie rysowaną grafikę ( ͡° ͜ʖ ͡°
@batonPiotr: jakbym się już miała bawić za frajer to bym się w sumie pobawiła na silniku ale w 3d :C tyle że to moge sama zrobić i nie wiem do czego mi byłaby twoja pomoc potrzebna nadasz się na coś?
@FizzyDrink: Wiesz, tutaj jeszcze nic nie jest pewne, zobaczymy jeszcze kto się pojawi do pomysłu i co będzie łatwiejsze, trzeba będzie też rozważyć takie rzeczy jak bateria. No ale widzę, że byłby jakiś commitment z Twojej strony.